Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Kupię górną dennicę od KEGa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xyz
    Junior
    • 04-2006
    • 10

    Kupię górną dennicę od KEGa

    Witam
    Kupię górną dennicę od Kega, najlepiej z Poznania. może być wycięta tak jak na zdjęciu z tego linku:
    Piwa nie uwarzysz w garści - jaki sprzęt jest do tego konieczny? Ciekawe rozwiązania i nowości techniczne.

    Może komuś została po zrobieniu kociołka.
    Cena do uzgodnienia
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xyz Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam
    Kupię górną dennicę od Kega, najlepiej z Poznania. może być wycięta tak jak na zdjęciu z tego linku:
    Piwa nie uwarzysz w garści - jaki sprzęt jest do tego konieczny? Ciekawe rozwiązania i nowości techniczne.

    Może komuś została po zrobieniu kociołka.
    Cena do uzgodnienia
    Co prawda nie z Poznania ale posiadam takową resztkę z kega przerobionego na kadź, pomierzę ile tego zostało bo wycinałem z 0,5 cm zapasem. Jest też cały zawór z rurą

    Comment

    • xyz
      Junior
      • 04-2006
      • 10

      #3
      O.K. Będę wdzięczny.
      zawór i rura nie są mi potrzebne

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        #4
        Zostało tego 28,5 cm średnicy. Dla pewność pstryknąłem.
        Attached Files

        Comment

        • xyz
          Junior
          • 04-2006
          • 10

          #5
          Jestem chętny, jeżeli jest stalowa i t czarna plam to nie dziura Podaj proszę cenę (Ew na PW)
          Pozdrawiam

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xyz Wyświetlenie odpowiedzi
            Jestem chętny, jeżeli jest stalowa i t czarna plam to nie dziura Podaj proszę cenę (Ew na PW)
            Pozdrawiam
            Se to weź pocztę jeno opłać to Ci wyślę, adres na PW.


            PS to nie dziura tylko takie oryginalne wgłębienie o własnościach magnetycznych a te czarne to opiłki tyż oryginalne .
            Last edited by mark33; 07-07-2007, 21:02.

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xyz Wyświetlenie odpowiedzi
              Jestem chętny, jeżeli jest stalowa i t czarna plam to nie dziura Podaj proszę cenę (Ew na PW)
              Pozdrawiam
              Stalowa to ona nie jest, to pierwszej jakości nierdzewka.

              Comment

              • Marek-C
                Senior
                • 12-2005
                • 848

                #8
                A swoją drogą 'górna dennica' to je ono! No może 'denna górnica' jeszcze lepiej by brzmiało!
                Może jednak górna pokrywa?
                Last edited by Marek-C; 09-07-2007, 10:30.
                Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                Comment

                • kham
                  Senior
                  • 01-2006
                  • 751

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C Wyświetlenie odpowiedzi
                  A swoją drogą 'górna dennica' to je ono! No może 'denna górnica' jeszcze lepiej by brzmiało!
                  Może jednak górna pokrywa?
                  Dennica to zakończenie zbiornika o przekroju okrągłym lub owalnym. Nie ma znaczenie czy ów zbiornik (zamknięty) leży czy stoi ma 2 dennice. Chyba, że zastąpione one są pokrywami które różnią się od dennic tym, że są otwierane. Generalnie zbiorniki ciśnieniowe kończą się zazwyczaj po obu końcach dennicami. No dobra już dodam: kuliste się nie kończą

                  Comment

                  • Marek-C
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 848

                    #10
                    :sypię głowę popiołem:
                    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                    Comment

                    • xyz
                      Junior
                      • 04-2006
                      • 10

                      #11
                      Paczka dotarła.
                      Dzięki

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎