Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bavaria, Poker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Bavaria, Poker

    Butelka 0,355 litra, alkohol 4 %, eks.brak, kapsel dedyk. piwu, na moim był As Karo
    Kolor - jasno złocisty, klarowny
    Piana - drobna, średniowysoka, średniotrwała, pływające plamy utrzymały się długo
    Zapach - słodowy plus lekka nuta owocowo-chmielowa
    Gaz - troszkę za dużo
    Smak - średnio słodowy, lekko słodkie, lekki chmiel, lekka goryczka
    Nawet przyjemne do gaszenia pragnienia.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1109 ( 701 opisane na forum ) 601 - nowe na forum (moje)
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Gambrinus
      • 06-2001
      • 696

      #3
      Moj egzemplarz piane mial nedzna i byl nieco zbyt kwaskowy jak na moj gust, nawet na dzisiejszy 30-stopniowy upal troche za cienkie. Mily, choc slaby, aromat chmielu i slodu, delikatna ale wyczuwalna goryczka. Blade, mocno nagazowane. W sumie do wypicia, niemniej bez zachwytu. 3+ (2-5) Etykieta jest teraz eliptyczna, na zoltym kapslu napis Poker i sugerowana cena 1200 pesos.
      Popieraj małe browary!!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • MaUpa87
        PiwBiz
        • 01-2012
        • 111

        #4
        Po wypiciu trzeba zachować pokerową twarz stad nazwa. Jedno z najgorszych piw jakie miałem nieprzyjemność zakosztować na tym pięknym kontynencie w skali 0 do 5 oceniam na 1 lub 2 w zależności od temperatury otoczenia i dostępności piw substytucyjnych

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          Ciężko ocenić to piwo w kategoriach piwnych. Piana jak w pepsi, bezzapachowa, orzeźwiająca woda gazowana z delikatnym posmakiem kwaskowym i kukurydzianym w kolorze bardzo jasno słomkowym.

          Eksponat tylko dla wytrwałych zaliczeniowców.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Aktualne foto:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎