Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowacja, Koszyce, Hrnčiarska 25, Budějovická hospoda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Słowacja, Koszyce, Hrnčiarska 25, Budějovická hospoda

    Firmowy lokal Budziejowickiego Budvaru położony jest w na tyłach wspaniałej koszyckiej starówki. Wystrój robi wrażenie, opiera się oczywiście na plakatach, wywieszkach, gablotach z gadżetami i szkłem z Budvara. Mi najbardziej spodobała się kwadratowa sala z odwzorowanymi na ścianach ratuszem i kamienicami otaczającymi budziejowicki rynek.

    Z piw do wyboru 10, 12 jasna i ciemna no i to po co tu jestem czyli 12 kvasnicova. Piwa w cenie 35 Kc/0,5. Niestety kvasnicove okazało się piwem nie spełniającym moich oczekiwań odnośnie piw tego typu, brakowało mu tej charakterystycznej świeżości i smaku. Na szczęście całkiem niezłe okazało się tmave o czarnej barwie i lekko przypalanym, stoutowym smaku. Jedzenie względnie drogie. Kelnerka lojalnie uprzedziła, że na jedzenie trzeba będzie trochę poczekać, co spowodowało przenosinami do innego lokalu. Ale na pewno warto tu wpaść na małe czarne
    Attached Files
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwa w cenie 35 Kc/0,5.
    Zasugerowałem się Budziejowicami. Oczywiście nie Kc tylko Sk.
    Last edited by docent; 14-08-2007, 15:55.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎