Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Svijany 25, Pivovarska restaurace

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Czechy, Svijany 25, Pivovarska restaurace

    Svijany leżą o 20 minut piechotą od stacji kolejowej Příšovice. Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne - w kompleksie zabudowań pivovaru znajduje się dobrze zaopatrzona i duża powierzchniowo prodejna, oferująca oczywiście pełen asortyment piwnych wyrobów i przeróżnych gadżetów opatrzonych logo Svijan.
    Restauracja znajdująca się w tym samym budynku również jest dość duża, wypełniona klientami wśród których nie brakowało rodzin z dziećmi. Dla spragnionych świeżego powietrza jest pękający w szwach ogródek.

    Piwna oferta jak zwykle w przypadku Svijan dość bogata. Dostępne są piwa: Desítka 10, Máz 11, Rytíř 12, Kvasničák 12,5, Kníže 13, Kněžna Cerne 13. Piwa w cenie 14-17 Kc/0,5 l.

    Ja spróbowałem trzech: kvasnicovego, dziesiątki i ciemnego. I to co jest wspólne dla tych piw to przeciętność. Te piwa nic ciekawego w sobie nie miały, były uśrednione aż do bólu a myslę że od takich browarów należałoby wymagać trochę więcej, szczególnie w przypadku kvasnicovego.
    Gotowe dania taniutkie - po 60 Kc, niestety mój żołądek był już pełen więc nie jestem w stanie ocenić jakości miejscowej kuchni ale sądząc po obecnych tłumach na pewno nie jest zła.
    Attached Files
    Last edited by docent; 16-08-2007, 09:37. Powód: aut. fot: M. Krupička
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Svijany to coraz większy moloch. W roku 2012 uwarzył 596 tys. hektolitrów piwa. To o 12% więcej niż w roku 2011.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎