Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Płock, Grodzka 6 (lok. nr 2), Chmielowy Raj (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Płock, Grodzka 6 (lok. nr 2), Chmielowy Raj (zamknięte)

    Pierwszy w Płocku specjalistyczny sklep z piwem, a przynajmniej do niego aspirujący. Mieści się w budynku Pasażu Grodzkiego na ul. Grodzkiej 6 w lokalu nr 2. Z braku czasu byłem tylko przelotem, więc dokładnego asortymentu nie podam. Z zagranicy kilka belgijskich klasztorniaków, trochę Niemiec, Anglii, Litwy i Ukrainy. Z polskich ciekawszych piw jest Amber (Koźlak i Złote Lwy), GAB (Stout i Kama Sutra). Widać, że to dopiero początek, ale zapowiada się nieźle. Ceny są na poziomie średnim wyższym. Będę monitorował rozwój sklepu
    BIRRARE HUMANUM EST
  • gregbuk
    Junior
    • 02-2007
    • 15

    #2
    Będę przelotem w Płocku.
    Czy można gdzieś dostać Ciechana?

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Kiedy byłem ostatnio (w połowie marca) to nie było. Wielokrotnie wspominałem sprzedawcy o piwie z Ciechanowa, jednakże nic z tego nie wynikało, może teraz coś się zmieniło, ale raczej wątpię.

      O innych sklepach także nic nie wiem.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        #4
        No i wyszło szydło z worka. Aspiracje były duże, oczekiwania również (przede wszystkim moje), ale teraz mogę chyba napisać, że na razie ten sklep to porażka.
        Nic nowego nie pojawiło sie chyba od 4 miesięcy, powoli pokończył się GAB, Amber i reszta co ciekawszych rzeczy, zostały "belgi" za kilkadziesiąt złotych i koncerniaki.
        Jak się chce mieć sklep specjlistyczny z piwem, to nie wystarczy umowa podpisana z John King Polska, ale trzeba też trochę pojeździć, podzwonić i samemu poszukać. Ciągły brak Ciechanowa, do którego nie jest przecież daleko, pokazuje, że chyba właścicielowi nie zależy żeby stworzyć coś na wysokim poziomie.
        Będę oczywiście monitorował i jak coś się zmieni to chętnie odszczekam
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
          No i wyszło szydło z worka. Aspiracje były duże, oczekiwania również (przede wszystkim moje), ale teraz mogę chyba napisać, że na razie ten sklep to porażka.
          (...) Będę oczywiście monitorował i jak coś się zmieni to chętnie odszczekam
          Nie chcę pisać "a nie mówiłem", ale chyba będę musiał. Po ostatnim okresie wegetacji i wyprzedaży zapasów sklep został zlikwidowany.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎