Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.10.12-13, Martin (Słowacja), giełda birofilistyczna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    2007.10.12-13, Martin (Słowacja), giełda birofilistyczna

    Krótkie pytanie, ktoś się wybiera?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #2
    Z tego co pamiętam, Mafar bywa co roku w Martinie.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • AŃĆKA
      Senior
      • 01-2003
      • 315

      #3
      Ja się wybieram z mężem
      http://www.beercoasters.i15.eu

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        A jak z dojazdem?

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          A jak z dojazdem?
          Własny
          miałem jechać, ale znów w robocie będę.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #6
            wolne miejsce

            Może ktoś jedzie własnym samochodem lub busem na Giełdę przez Tychy i ma wolne miejsce, i może mnie zabrać celem lepszego zużycia paliwa, to proszę o kontakt: 885747264 lub dać znać na PW - mam ochotę i trochę pieniędzy " na paliwo ".
            Koleją też można dojechać. Jeśli ktoś jedzie koleją to też niechaj da znać, lecz na nowy ekspres z Katowic do Martina, co to miał w 3 godz. tą trase zaliczyć, nie ma na razie co liczyć - podobno jeszcze szyn nie wyprostowali !?

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              #7
              Po kilkuletniej przerwie udało mi się odwiedzić tą giełdę. Z relacji stałych uczestników wynika, że jest to największa giełda na Słowacji. W mojej ocenie mogło być na terenie hali sportowej, gdzie odbywała się giełda ok. 300 osób. Podobała mi się organizacja a przede wszystkim rezerwacja i dokładny opis stołów. Żeby taki stolik otrzymać trzeba było wcześniej go zamówić e-mailem. Nam czyli żywieckiej grupie w sile dwóch osób pomimo, że takiej rezerwacji nie mieliśmy organizatorzy pomimo trudności znaleźli taki stolik za co jeszcze raz dziękuję. Na giełdzie można było kupić ciekawe piwa w tym m.in. wędzone piwo marcowe z Bambergu i niefiltrowane i niepasteryzowane piwo z mikrobrowaru w Pradze. Choć nie liczyłem na żadne zdobycze kolekcjonerskie to jednak ku mojemu zaskoczeniu przywiozłem jedną bardzo ciekawą etykietę. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) Podobała mi się organizacja a przede wszystkim rezerwacja i dokładny opis stołów. Żeby taki stolik otrzymać trzeba było wcześniej go zamówić e-mailem. (...)
                Potwierdzam, organizacja super, może Grzesiu można by było przenieść na żywiecką giełdę część z tych rzeczy jak np punktualne otwarcie samej giełdy? Jak widać też otwarcie jej o godz 7.00 też nie było zbyt późne

                Mnóstwo starych znajomych, zarówno z Polski jak i z zagranicy, sami kolekcjonerzy, giełda przypominające klimatem nasze sprzed wielu lat. Włączam już Martin do swoich corocznych odwiedzanych giełd.
                Last edited by becik; 14-10-2007, 08:58.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎