Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w Czeskiej Pradze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Galu23
    Member
    • 04-2005
    • 62

    Giełda w Czeskiej Pradze

    Witam , mam pytanko, czy ktoś miał okazje odwiedzić już giełdę w czeskiej Pradze ? Jeśli tak to czy można prosić o krótką recenzję :tzn czy warto jechać, czy jest to duża giełda czy raczej kameralna , ogólne wrażenia
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Ja byłem rok temu.
    Oceny nie podam bo byłem pod koniec giełdy tz: w nocy koledze wytrzaskali szyby w wozie, potem była policja, szukanie szklarza i dohjechaliśmy metrem ok. 12tej, ale to już stoliki były większości puste. Przed giełdą też stała skoda bez szyby-taki urok Pragi.
    Przyznam, że napiłem się piwa praktycznie po giełdzie.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Galu23
      Member
      • 04-2005
      • 62

      #3
      Dzięki bardzo, chyba sie wybiorę na tą giełdę, tak więc zdam relacje

      Comment

      • kruger_nr1
        Senior
        • 11-2005
        • 801

        #4
        Jeżdżę tam często i myślę że giełda warta polecenia.No i po giełdzie jest co robić w Pradze....Dziś niestety nie byłem i bardzo żałuję.
        Kolekcja puszek piwnych:
        http://puszkikrugera.web-album.org/

        Comment

        • Galu23
          Member
          • 04-2005
          • 62

          #5
          Ufff właśnie wróciłem z giełdy w Pradze i z czystym suminiem mogę powiedziec że warto było jechać te 800 km w jedną stronę . Giełda bardzo duża zbliżona do Tych i minimalnie mniejsza niż nasza w Żywcu. Wstęp 20 koron czyli jakieś 2,80 PLN - niestety nie ma żadnych gratisów ani pamiatek okolicznościowych do kupienia , ale giełda kolekcjonersko bardzo udana. Na giełdzie była bardzo duża liczba kolekcjonerów puszek i beczek , było dużo szkła :butelki kufle i szklanki - niestety dość drogie i było bardzo dużo podstawek i etykiet w bardz dobrych cenach 3-4 razy tańsze niż na Polkich giełdach. Średnio etykiety z Czech, Polski,Niemiec,Holandii , Belgii kosztowały 1 korone czyli na nasze 14 groszy, a kupując zestawy można było naleźć zestawy po 400 etykiet - każda inna w cenie 50 koron czyli jakieś 7 PLN gdzie wychodziło po półtora grosza za etykiete - idealna sprawa dla początkujących kolekcjonerów jak i dla tych którzy chcą uzupełnić swoją kolekcję . Reasumując dopisuję tą giełdę do listy giełd z obowiazkową obecnościa w jednym rzędzie z Tychami i Żywcem.
          Na a po giełdzie polecam zwiedzanko, pyszne piwko i jedzonko w licznych knajpkach i wizyte w Tesco lub Billi w celu uzupełnienia domowych zapasów
          Poniżej kilka fotek.
          Attached Files

          Comment

          • kruger_nr1
            Senior
            • 11-2005
            • 801

            #6
            Już byłeś pewnie w drodze do Pragi ,Galu23 gdy przeczytałem twój post a mógłbym polecić sklep z piwem tuż za mostem Karola,filia Pivnej Galerii ale blisko centrum.Zaopatrzenie w czeskie piwa świetne,bez porównania z marketami!No i kilka minibrowarów ,w tym 2 w centrum.
            A jak byś się wybierał w styczniu to daj znać,pojadę raczej napewno.
            Kolekcja puszek piwnych:
            http://puszkikrugera.web-album.org/

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎