Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów Lubelski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • edkor
    Member
    • 11-2007
    • 31

    Janów Lubelski

    witam Was serdecznie

    słuchajcie mówią że to My "birofile" jestesmy przyszłością

    chciałbym otworzyć dyskusję na temat BROWARKU JANÓW

    Co sądzicie o piwki?

    Co byście zmienili?

    Co byście dodali?

    Kiedy piwko byłoby przez Was najchetniej kupowanym piwkiem?

    Trzymajcie sie

    Pozdrawiam
    40
    CENA
    2,50%
    1
    JAKOŚĆ
    77,50%
    31
    OBSŁUGA KLIENTA
    0,00%
    0
    KIERUJE SIE INNYMI RZECZAMI
    20,00%
    8

    The poll is expired.

    Last edited by ART; 21-12-2007, 13:48. Powód: usunięto choinkowe formatowanie
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    #2
    Wejdź na "Działy Browar.biz", następnie Browary i
    wybierz Janów. Znajdują się tam opisy piw.
    Moim zdaniem Janów to najlepsze piwo mocne i
    w plebiscycie jest to mój faworyt w tej kategorii.
    Co bym zmienił? Dostępność. Był raz w Poznaniu (Auchan),
    ale piwo wykupili w tydzień, a później już nie mogłem
    dostać. Proponowałbym spróbować zawiązać umowę z jakąś
    siecią handlową, bo popyt jest.

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika edkor Wyświetlenie odpowiedzi
      witam Was serdecznie

      słuchajcie mówią że to My "birofile" jestesmy przyszłością

      chciałbym otworzyć dyskusję na temat BROWARKU JANÓW

      Co sądzicie o piwki?

      Co byście zmienili?

      Co byście dodali?

      Kiedy piwko byłoby przez Was najchetniej kupowanym piwkiem?

      Trzymajcie sie

      Pozdrawiam
      A może najpierw napisz coś o sobie w dziale przedstaw się i wypełnij profil.
      Z zasady jestem przeciwny witaniu w powyższy sposób nowych użytkowników forum, ale zadajesz takie pytania, że chciałoby się zapytać "dla kogo ten wywiad?"
      Chętnie bym się dowiedział, co z ciebie za birofil, jakie birofilia kolekcjonujesz i czy pytasz dla zaspokojenia prywatnej ciekawości czy służbowo?
      Czy nasze odpowiedzi mają czemuś służyć, czy to tylko takie tam...

      Comment

      • edkor
        Member
        • 11-2007
        • 31

        #4
        juz to zrobilem

        Comment

        • lukrobax
          Member
          • 06-2007
          • 36

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
          A może najpierw napisz coś o sobie w dziale przedstaw się i wypełnij profil.
          Z zasady jestem przeciwny witaniu w powyższy sposób nowych użytkowników forum, ale zadajesz takie pytania, że chciałoby się zapytać "dla kogo ten wywiad?"
          Chętnie bym się dowiedział, co z ciebie za birofil, jakie birofilia kolekcjonujesz i czy pytasz dla zaspokojenia prywatnej ciekawości czy służbowo?
          Czy nasze odpowiedzi mają czemuś służyć, czy to tylko takie tam...
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika edkor Wyświetlenie odpowiedzi
          juz to zrobilem
          e tam takie przedstawianie się, profil masz nadal nieuzupełniony a na żadne z pytań Kibi nie odpowiedziałeś
          Sam jestem ciekaw dla kogo te informacje

          Comment

          • edkor
            Member
            • 11-2007
            • 31

            #6
            poszlo )

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika edkor Wyświetlenie odpowiedzi
              poszlo )
              Ale co?
              Profil wypełniasz klikając na faceta z brodą, na górze ekranu z prawej strony.
              A jak jesteś z Radomia, to co sie tak na Janów uparłeś, nie blizej do Warki?

              Comment

              • bastion
                PremiumUżytkownik
                • 10-2006
                • 1123

                #8
                Coś słabo idzie, chyba piechotą.

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  #9
                  Już wiem o co chodzi. Edkor uzupełnił info w wątku przedstaw się.
                  I tak trzeba było od razu. Napisać dla kogo ten wywiad, a nie zaczynać od "my birofile".
                  Jeśli chcesz wiedzieć co forumowicze sądzą na temat piw z Janowa, to poszukaj w dziale piwo konkretnie (jest wyszukiwarka). A jeśli będziesz szukał innych ciekawych piwnych smaków, to również na forum znajdziesz sporo wskazówek.

                  Comment

                  • edkor
                    Member
                    • 11-2007
                    • 31

                    #10
                    Witaj! Czyżby świeżo co zarejestrowany Forumowicz? Na dobry początek opowiedz coś o sobie tutaj!

                    Comment

                    • edkor
                      Member
                      • 11-2007
                      • 31

                      #11
                      dzieki kibi

                      pisalem "my birofile" bo zaczalem sie tym intersowac po sotatnim spotkamniu w Radomiu

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika edkor Wyświetlenie odpowiedzi
                        dzieki kibi

                        pisalem "my birofile" bo zaczalem sie tym intersowac po sotatnim spotkamniu w Radomiu
                        Nie ma za co! Mam nadzieję, że w gazecie, do której piszesz macie dobrego korektora. U nas na forum, jak łatwo zauważyć nie ma .


                        Za słownikiem Języka Polskiego PWN:
                        "birofilia, birofilistyka «zbieranie przedmiotów związanych z produkcją, przechowywaniem, transportem piwa»"
                        Etykiety, a tym bardziej podstawki, które dostałeś wchodząc na giełdę mogą być dobrym początkiem kolekcji. Życzę powodzenia!

                        Comment

                        • Sokół83
                          szynkarz
                          • 12-2004
                          • 1598

                          #13
                          no cóż piwo bardzo dobre - jeden z najlepszych mocniaków na rynku; szkoda tylko że słabo dostępne; w zeszłe wakacje w Łodzi było do kupienia Bieszczadzkie w butelkach (rozlewał Kiper) i niestety po wakacjach się skończyło; jak dla mnie powinni zainwestować w linię butelkową i puścić piwo niepasteryzowane w kraj - Ciechanowi w Łodzi się udało, Grudziądzkie też coraz lepiej dostępne; i w ogóle coraz więcej jest piw np na rynku, więc i Janów mógłby spokojnie ruszyć na takie miasta jak Lublin, Rzeszów, Kielce czy Radom
                          a druga sprawa to mogliby zrobić wersję słabszą - nie każdy ma ochotę na 7 voltów
                          Z INNEJ BECZKI

                          www.fotopolska.eu

                          Comment

                          • Lacriferno
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 783

                            #14
                            Kiedyś obiło mi się o uszy, że browar Janów sprowadził piwowara z Warki. Początkowo pomyślałem, że to może edkor, skoro jest z tamtych stron i z zainteresowaniem śledzi opinie o janowskim piwie. Co do linii butelkowej, to ponoć mieli zakupić. Ponoć miały też pojawić się na rynku nowe piwa. Ponoć miała być rozpoczęta ekspansja na większą skalę. Problem tkwi w tym, że ja te wspaniałe wieści udzielone mi przez jednego z szefów browaru (zresztą baklazanek też o tym pisał na podstawie podobnego źródła) traktuję z przymrużeniem oka. Żadna z tych informacji się nie potwierdziła, a z dat, jakie padły w trakcie mojej rozmowy z reprezentantem browaru wynika, że już od dawna powinniśmy się cieszyć szerszym asortymentem w butelkach dostępnym w większej części kraju.

                            Comment

                            • slawekkazek
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 544

                              #15
                              z dat, jakie padły w trakcie mojej rozmowy z reprezentantem browaru wynika, że już od dawna powinniśmy się cieszyć szerszym asortymentem w butelkach dostępnym w większej części kraju
                              pożyjemy - zobaczymy. Trzymam kciuki. Jeśli chodzi o moją opinę, to chętnie bym ujrzał Janów butelkowany (w browarze), w szerszym asortymencie (10, 12), może i niepasteryzowany. Bo o lanym w Krakowie to nawet nie marzę.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎