Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioh
    Junior
    • 01-2008
    • 11

    problem

    witam wszystkich

    od dłuzszego czasu bardzo smakuje mi piwo, ale mam pewien problem.
    Otóż od urodzenia nie potrafie beknąć nie wiem jak to sie wywołuje, a przy piciu piwa jast to niezbedna czynnosc, bo jak wypije jedno to mam brzuch jak balon i nie ma szans na drugie

    Więc bardz was prosze o jakieś rady, jak to mozna wywołać, co trza zrobic zeby beknąć

    pozdrawiam wszystkich i dziękuje za pomoc
  • banaszek
    SłabyUżytkownik
    • 02-2005
    • 617

    #2
    Ja umiem bekąć nawet w internecie. Słuchaj: "be".
    Jest to niewątpliwie czynność, która jest NIEZBĘDNA do wypicia więcej niż jednego piwa. Jeśłi jednak nie uda Ci się zrobić "be" proponuję pozostać przy jednym piwie. A propos - jakie to piwo? Może po TYM piwie nie da się "beknąć".

    Odnośnie do wywoływania "beknięcia" - może spróbuj tak: "beknięcie, przybądź, wywołuję ciebie!". Mnie pomaga.


    Comment

    • piotry
      Oj tam, oj tam !
      • 08-2005
      • 761

      #3
      lol

      nie bekaj to jest obraźliwe i niestosowne na naszej szerokości geograficznej
      no i kobiety tego nie lubią (przykładem może być moja znajoma, która tego nie lubi)
      i jeszcze jedno z bekaniem czasem jest tak jak z pierdnięciem - czasem wychodzi coś więcej

      nie poleceam bekania - "bekanie nie" (nie mylić z bakaniem)

      pozdrawiam
      piotry

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Jesteś normalny człowieku?
        Uważasz, że Twój problem jest bardzo ważny dla innych? Jeśli nie masz innych problemów w życiu to szczere wyrazy współczucia i sugeruję abyś zmienił forum.Chcesz pobekać...pij Coca colę, a potem stuknij się tą pustą puszką w głowę
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #5
          Dzisiaj napewno jest pierwszy, ale styczeń czy kwiecień ?
          Wydaje mi się że styczeń , więc w związkuz Nowym Rokiem życzę wszystkim aby spełniły się ich marzenia - nawet jeśli jest to marzenie o bekaniu

          Comment

          • pioh
            Junior
            • 01-2008
            • 11

            #6
            nie chodzi mi oto by bekac przy innych, ja sam tego nie lubie, a problem ten sie tyczy nie tylko picia piwa bo nawet podczas jedzenia mozna sie nałykac powietrza.
            Ajesli chodzi o to czy niemam innych problemów, to mam nawet sporo i to bardzo powaznych!! (i nie chodzi tu o moje zdrowie czy psychike)

            Poprostu myslałem ze na tym forum uzyskam jakąś sęsowną odpowiedz, ale jak czytam wasze odpowiedzi to widze ze sie myliłem

            ps. przeszukując internet natrafiłem na badzo duzo osub z tym problemem wiec nie jestem jakis unikalny.

            pozdrawiam i mam nadzieje ze jest na tym forum osoba która potrafi pomudz, a nie wysmiewać sie z innych.
            bo jak moze niektuzy wiedzo wysmiewanie sie z innych tez jest brzydkie i nie stosowne

            Comment

            • banaszek
              SłabyUżytkownik
              • 02-2005
              • 617

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioh Wyświetlenie odpowiedzi
              Poprostu myslałem ze na tym forum uzyskam jakąś sęsowną odpowiedz, ale jak czytam wasze odpowiedzi to widze ze sie myliłem
              Niniejszym na tym forum zadaję pytanie (w końcu związane z piwem, ponieważ to o PIWIE tutaj pisujemy). Czy na pierwszej randce można pocałować dziewczynę (przy piwie)? Pioh, znajdź sobie inny problem. Może być związany z układem pokarmowym (np. odczuwanie goryczki w piwie).


              Comment

              • remfire
                Senior
                • 03-2004
                • 1334

                #8
                Twój problem jest raczej medyczny niz piwny , dlatego raczej cięzko będzi Ci tu uzyskać sensowną radę. A inna sprawą jest fakt, że na tym forum raczej nie udziela się porad osobom o których nic sie nie wie - przestaw się więc (tzn. wypełnij profil). Pomyśl jak Ty byś się zachował słysząc takie pytanie od osoby którą widzisz/słyszysz pierwszy raz w życiu? A poza tym jedną z naczelnych zasad na tym forum jest dbałość o czystość języka , więc zwracaj uwagę na błędy, bo bedą Ci je tu wytykać bezlitośnie
                PS. Najcześciej piję tylko jedno piwo i nie zawsze bekam, ale do tej pory nie zwracałem na to uwagi. Dopiero po przeczytaniu Twojego posta zacząłem się zastanawiać czy to nie jest problem

                Comment

                • pioh
                  Junior
                  • 01-2008
                  • 11

                  #9
                  wiem ze moj problem jest bardziej medyczny niz piwny, ale kto moze wiedziec wiecej otym niz piwosze. co do profilu to ok, uzupelnie go. Co do pytania jak ja bym sie zachował jak ktos obcy by mnie o cos zapytał, odpowiedz jest prost, starał bym sie pomudz jak najlepiej bym potrafił. A co do bledow to zdaza mi sie ogulnie nie uzywam polskich znakow na forach i w komunikatorach jak dotad to nikomu nie przeszkadzalo

                  a wracajac do mojego pytania to jak chcecie to mozna usunac posta, jak nie chcecie mi pomudz !!

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #10
                    Ja sprubóje Ci pomudz.
                    Oturz ja robiem tak by beknoc: połykam kolejne łyki powietża, arz wypełniom rzołondek barzdo mocno i wtedy urzywajonc podćiśnienia przeponowego naciskam na rzołondek i powietżee z niego wychodzi przez jamę ustną tworzonc "bek". Czasem nawet taki, rze mogem całem imie i nazwisko wymuwić.
                    Powodzenia
                    PS. nie pszejmój się nimi, to bóraki, nie znajom się na bekaniu
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      #11
                      Art, a małpie damy banana?
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • angasc
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 977

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioh Wyświetlenie odpowiedzi
                        wiem ze moj problem jest bardziej medyczny niz piwny, ale kto moze wiedziec wiecej otym niz piwosze. co do profilu to ok, uzupelnie go. Co do pytania jak ja bym sie zachował jak ktos obcy by mnie o cos zapytał, odpowiedz jest prost, starał bym sie pomudz jak najlepiej bym potrafił. A co do bledow to zdaza mi sie ogulnie nie uzywam polskich znakow na forach i w komunikatorach jak dotad to nikomu nie przeszkadzalo

                        a wracajac do mojego pytania to jak chcecie to mozna usunac posta, jak nie chcecie mi pomudz !!
                        Może to Ci się nie spodoba, ale jak napisał kolega Remfire, na niniejszym forum staramy się przestrzegać zasad ortografii oraz polskiej pisowni. I tłumaczenie że na innych forach nikomu to nie przeszkadza nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Ogonki ogonkami, ale " pomudz " woła o pomstę do nieba.
                        Nie wiem jak rozwiązać Twój problem z bekaniem, ale pisząc w taki sposób nie spodziewaj się lawiny pozytywnych odzewów.
                        A profilu w dalszym ciągu nie uzupełniłeś...

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #13
                          Kup Lecha Premium w puszce ,dolej soku ,pij przez słomkę i bekniesz sobie aż po same Alpy


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kup Lecha Premium w puszce ,dolej soku ,pij przez słomkę i bekniesz sobie aż po same Alpy
                            Ale tylko wtedy gdy Leszek będzie ciepły.Najlepiej żeby był przypalany żywym ogniem.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #15
                              Ale dlaczego właściwie żeście się tak zjeżyli?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎