Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nocleg w Zielonej Górze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Nocleg w Zielonej Górze

    Mam pytanie nie na temat, mam nadzieje, że mnie maggyk nie zglanuje A pytanie wynika z chęci odwiedzenia Hausta, więc proszę o zrozumienie.
    Czy ktoś z szanownych forumowiczów przy okazji odwiedzenia Hausta nocował w którymś z zielonogórskich hoteli? Mam liste kilkunastu hoteli i w sumie problem z ich nadmiarem. Więc jeśli ktoś mogłby coś z doświadczenia polecić, to niech proszę napisze na PW.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Post przeniesiono.
    Są dział, w których można pisać na temat bez obawy, że ktoś Cię zglanuje

    O możliwościach noclegu w Zielonej prosiłabym pisać w tym temacie. Może te informacje komuś jeszcze się przydadzą.
    Last edited by Maggyk; 21-01-2008, 07:28.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Są dwa tanie noclegi w Zielonej Górze:
      Jeden to obiekt hotelowy HIGIT (http://www.higit.pl/)
      a drugi to bursa Centrum Kształcenia Ustawicznego ( http://www.cku.zgora.pl/index.php?op...=26&Itemid=150 )
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • KULI
        ********
        • 10-2002
        • 197

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Mam pytanie nie na temat, mam nadzieje, że mnie maggyk nie zglanuje A pytanie wynika z chęci odwiedzenia Hausta, więc proszę o zrozumienie.
        Czy ktoś z szanownych forumowiczów przy okazji odwiedzenia Hausta nocował w którymś z zielonogórskich hoteli? Mam liste kilkunastu hoteli i w sumie problem z ich nadmiarem. Więc jeśli ktoś mogłby coś z doświadczenia polecić, to niech proszę napisze na PW.
        A jeśli Cię interesują droższe to wybierz Hotel Śródmiejski(<5 min spacerem od Hausta), który jest w centrum i z relacje odwiedzających ZG są raczej pozytywne lub bardziej kameralny Zajazd Pocztowy również niezbyt oddalony od Hausta (<10 min).

        Jednak moje doświadczenie wynika jedynie z relacji osób trzecich, zresztą Twoich preferencji też nie znam

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Nie wiedziałem że istnieje taki dział, w przeciwnym razie bym napisal w odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że maggyk dobrze odebrałaś, że to był tylko niewinny żarcik z tym glanowaniem, nie podejrzewam Cię o takie zachowania

          Dziekuję za podanie tych hoteli, wszystkie je miałem już na liście, na której mam w sumie 17 obiektów. Zajazdu Pocztowego nie miałem, ale nie wszedł on do "kwalifikacji" ze względu na ceny - 180 zł. To za dużo - moje preferencje to pokój z łazienką i ceny do 100 zł.
          To CKU wydaje się dobrą lokalizacją - blisko Hausta, ale wcale nie jest takie tanie, biorąc pod uwagę moje w/w preferencje

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Co do CKU, to miałem na myśli część hotelową, a nie schroniskową.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • KULI
              ********
              • 10-2002
              • 197

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie wiedziałem że istnieje taki dział, w przeciwnym razie bym napisal w odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że maggyk dobrze odebrałaś, że to był tylko niewinny żarcik z tym glanowaniem, nie podejrzewam Cię o takie zachowania

              Dziekuję za podanie tych hoteli, wszystkie je miałem już na liście, na której mam w sumie 17 obiektów. Zajazdu Pocztowego nie miałem, ale nie wszedł on do "kwalifikacji" ze względu na ceny - 180 zł. To za dużo - moje preferencje to pokój z łazienką i ceny do 100 zł.
              To CKU wydaje się dobrą lokalizacją - blisko Hausta, ale wcale nie jest takie tanie, biorąc pod uwagę moje w/w preferencje
              No i z tymi preferencjami to w ZG jest odwieczny problem, bo sensowne jedynki oscylują w granicach 140-200, ale ten Higit wygląda obiecująco, a od Hausta dzieli go do 15 min. piechotą, lub ok 8 pln taksówką . Tak czy inaczej mam prośbę napisz w tym temacie po powrocie kilka zdań o wybranym przez siebie noclegu, bo niedługo organizujemy spotkanie piwowarów i ta wiedza może być cenna. Dzięki

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Byłem, wypiłem , przenocowałem i przeżyłem...
                Higit to spokojne miejsce (obowiązuje cisza nocna od 22 do 7), 5 minut od dworca PKP. Spałem 2 noce w dwóch róznych pokojach - za każdym razem 1os. z łazienką. Ceny inne niż podają na stronie (są niższe w rzeczywistości), więc najlepiej do nich zadzwonić lub napisać maila - odpowiedź przychodzi po 1-2 godzinach. Warunki, hmmm - można trafić na nieodnowiony pokój z epoki wczesnego Gomółki z odpadajacymi tapetami i łazienką nieremontowaną od 40 lat chyba, jak i na odmalowany, z łazienką powiedzmy sprzed 20 lat. Toalet ogólnodostępnych nie miałem ochoty odwiedzać. W hotelu brak wyżywienia, jest za to automat z kawą (i wrzątkiem). Wypożyczają też czajniki, ale jest ich mało - dla mnie zabrakło. Jeśli ktoś potrzebuje minimalnego choćby luksusu, to odmawiam. Jeśli ktoś zadowala się przeciętnymi warunkami z nieciekawymi łazienkami, to moge polecić. Plus za nowe okna - drewniane! Wg. mnie to najlepszy wybór, 20 minut spacerkiem od Hausta po cichym wieczorem i przyjemnym mieście. Są hotele bliżej Hausta, ale jeden 2 razy droższy, inne przy ruchliwej ulicy. Byc może to schronisko, to tańsza alternatywa, ale i Higit jest godny rozważenia.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Gringo
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 2151

                  #9
                  Właśnie sie dowiedziałem że czeka mnie wyjazd służbowy do Zielonej Góry niestety aby napić się piwa muszę wyjechać dzień wczesniej i na własną rękę zapłacić nocleg.

                  Możecie polecić mi jakiś niedrogi hotelik (pensjonat) w pobliżu Hausta powiedzmy do 80 PLN.
                  Last edited by Gringo; 13-09-2010, 13:26.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    O takie rzeczy pytamy w osobnym dziale
                    Temat już istnieje > http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=76585

                    W tym przedziale cenowym pozostało ci już chyba tylko schronisko, gdyż Higit jest w remoncie, po którym na pewno nie będzie już najtańszym miejscem w Zielonej.
                    Ale tuż obok Hausta za 100 zł masz to > http://pokoje-hotelowe.zgora.pl/cennik_hotelowy.php

                    Gdyby nie było miejsc, to daleko (ale jest dużo autobusów) i to w dzielnicy przemysłowej też za 100 zł możesz przespać się tu > http://www.motel118.pl/cennik.html

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12202

                      #11
                      Może nie w centrum, ale polecam to:

                      Wypróbuj szybkie serwery www gdzie prosty panel zarządzania,instalator aplikacji i kompetentna pomoc techniczna to podstawa ⁞ tani hosting od 49zł/rok



                      Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej w Zielonej Górze

                      65- 147 Zielona Góra UL. Urszuli 22

                      Tel/Fax: 0 68 324-84-59

                      Kom: 0603 868 931

                      E-mail: sas@sas.hg.pl

                      nocleg za ok 35-40 zł.
                      Nocowałem tam, było spokojnie,ok i tanio

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        #12
                        Moderatora posłusznie proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce, dzięki za info, coś znajdę blisko a jak dalej to żeby taxi nie przewyższyła różnicy w cenie, widzę że jest co tam degustować i powrót może być wydłużony ze względu na sinusoidalną linię do hotelu

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          wydzielono
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎