Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda w browarze Jagiełło

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • browar23
    Senior
    • 09-2006
    • 178

    Giełda w browarze Jagiełło

    Witam kolegów czy są chętni do pomocy i zrobienia giełdy w browarach Jagieło w Chełmie bo sam nie dam rady i nie wiem jak się za to zabrać
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    A w którym z browarów chcesz ją zrobić ? Ja znam tylko 1 tzn Browar JagieŁŁo w Pokrówce pod Chełmem .
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • browar23
      Senior
      • 09-2006
      • 178

      #3
      ta tam

      Comment

      • LenDo
        Senior
        • 09-2006
        • 395

        #4
        Zabrać się jest bardzo prosto. Szukasz lokalu, ustalasz termin, zapraszasz kolekcjonerów i reklamujesz giełdę. Ot cała sztuka
        "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
          ta tam
          Dość oryginalne sformułowanie. Zamierzasz zapraszać za pomocą tam-tamów?

          Comment

          • browar23
            Senior
            • 09-2006
            • 178

            #6
            Proste tylko że trzeba jakoś to zorganizować a ja nie mam bladego pojęcia o tym ale po świętach wale do browaru i omówię szczegóły czy zwiedzanie browaru etykiety i kapsle wystarczyły by dla kolekcjonerów

            Comment

            • browar23
              Senior
              • 09-2006
              • 178

              #7
              Zaproszenie na browar.biz Krzysiu jeśli mieszkasz w Świdnicy to super może się spotkamy na piwie bo na wakacie może się wybiorę do Świdnicy

              Comment

              • cororo
                • 04-2003
                • 766

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                Proste tylko że trzeba jakoś to zorganizować a ja nie mam bladego pojęcia o tym ale po świętach wale do browaru i omówię szczegóły czy zwiedzanie browaru etykiety i kapsle wystarczyły by dla kolekcjonerów
                Czy masz już jakieś wstępne ustalenia ,może inaczej czy browar wie już o Twoich planach? Czy giełda miałaby się odbyć na terenie browaru?

                Comment

                • browar23
                  Senior
                  • 09-2006
                  • 178

                  #9
                  Kiedyś rozmawiałem z dyrektorem był na tak dawał plac etykiety kapsle ale nie miał stolików i brak miejsca na auta bo mały plac i brak ludzi do pomocy bo to by było w sobotę albo w niedziele

                  Comment

                  • cororo
                    • 04-2003
                    • 766

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kiedyś rozmawiałem z dyrektorem był na tak dawał plac etykiety kapsle ale nie miał stolików i brak miejsca na auta bo mały plac i brak ludzi do pomocy bo to by było w sobotę albo w niedziele
                    Zorientuj się więc w kwestii stolikowej bo raczej nikt nie przyjedzie z własnym stolikiem no może poza mną i Jackiem Jakubcem . Po drugie zorientuj się w kwestii pomocy browaru w owej imprezie ,i zaczynaj działać .Przy okazji możesz pamiętać o tym by giełda nie kolidowała z innymi na terenie kraju by nie robić sobie konkurencji.Chyba że giełda ma mieć charaktrer typowo regionalny!
                    Last edited by cororo; 23-03-2008, 20:14.

                    Comment

                    • kangurpl
                      Senior
                      • 03-2002
                      • 2660

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kiedyś rozmawiałem z dyrektorem był na tak dawał plac etykiety kapsle ale nie miał stolików i brak miejsca na auta bo mały plac i brak ludzi do pomocy bo to by było w sobotę albo w niedziele
                      Inicjatywa super, widać chęci.

                      p.s.

                      widzę, że masz uszkodzona klawiaturę (brak . i , )
                      nowa kosztuje 12 zł, wysłać?
                      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        O ile sie nie mylę to giełda jest imprezą birofilistyczną, nie piwowarską mam zgłosić temat do przeniesienia, czy mają się przy okazji giełdy odbywać jakieś "piwowarzenia"?
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • wizja
                          Junior
                          • 04-2006
                          • 10

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zaproszenie na browar.biz Krzysiu jeśli mieszkasz w Świdnicy to super może się spotkamy na piwie bo na wakacie może się wybiorę do Świdnicy
                          Przyjedz w ostatnia niedziele do Lublina na Gielde staroci na Placu Wolnosci , my birofile Tobie pomozemy w tym temacie . Prezes Lubelskiego Klubu Birofila Janek

                          Comment

                          • rafi_
                            Member
                            • 05-2005
                            • 58

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizja Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przyjedz w ostatnia niedziele do Lublina na Gielde staroci na Placu Wolnosci , my birofile Tobie pomozemy w tym temacie . Prezes Lubelskiego Klubu Birofila Janek
                            Hej, ja tez jestem z lublina, moglbys powiedziec cos wiecej o targach staroci? Da sie tam dostac jakies podstawki, kufle etc?? Spotkanie bedzie 30 marca czy bylo wczoraj (niewiem czy chodzi o 4 niedziele czy ostatnia, ostatnia ) ?

                            Comment

                            • Gopher
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 450

                              #15
                              Będzie 30 marca.
                              Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎