Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Sosnowiec, Sienkiewicza 2, delikatesy Delima (była Stokrotka Premium)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mteulin
    Junior
    • 06-2005
    • 19

    Sosnowiec, Sienkiewicza 2, delikatesy Delima (była Stokrotka Premium)

    Przyjeżdżam do teściów do Sosnowca od kilku lat i miasto było dla mnie raczej piwną pustynią wypełnioną koncernowymi fatamorganami, aż w końcu stał się cud W samym centrum miasta, w Plazie, markecik Stokrotka - a tam na półeczkach Stout z GABa, Kasztelan Jasne i Mocne, Zwierzyniec Pils (z Lublina ale zawsze), niedostępne w moim rodzinnym Poznaniu Tyskie Książęce, do tego spora kolekcja piw belgijskich, litewskich, ukraińskich i angielskich (np. tuż przed świętami pyszny Bombardier Premium Bitter w promocji za 7,99zł ).
    Od teraz każde odwiedziny w Sosnowcu zaczynam od wizyty w Plazie
  • smrtan
    Senior
    • 03-2002
    • 229

    #2
    Może i cud, ale zaczyna temu cudowi sodowa bić do głowy... 3,79 za Kamasutrę i bodaj 4,59 za GABa Stouta? Litości...
    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

    Mój browar domowy
    Etykiety moich piw domowych

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #3
      Od czwartku 31.07. promocyjne ceny na piwa browaru Amber (Żywe - 3,59; Koźlak - 3,69). Dodatkowo Utenos za 2,99 i Svyturys Baltas za 2,79 oraz Alhamber Negra i Reserva z Hiszpanii po 4,49 (butelka 330 ml). Promocja ważna do 13.08.

      Comment

      • silvian
        Senior
        • 08-2008
        • 727

        #4
        Czy ma ktoś aktualne informacje o ofercie? Mam zamiar wybrać się tam niebawem i nie chcę wrócić z niczym:/
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #5
          Nie byłem tam kilka tygodni ale na stronie firmowej Stokrotki masz wypisany szczegółowo asortyment piw (http://www.stokrotkapremium.pl/?modu...=62&parentId=2).
          Pewnie w 100% się nie zgadza, ale z tego co kojarzę dużo z tych piw jest w ofercie tego sklepu.

          Comment

          • silvian
            Senior
            • 08-2008
            • 727

            #6
            Przejadę się tam dzisiaj wieczorem i zdam relacje. Jeśli tylko połowa informacji ze strony "Stokrotki" się sprawdzi to juz bdzie dobrze
            "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

            Comment

            • silvian
              Senior
              • 08-2008
              • 727

              #7
              Byłem, widziałem, nie będe się rozpisywał o asortymencie bo, po pierwsze, jest naprawdę duży , a po drugi, pokrywa się mniej wiecej z tym co kolega promil zamieścił powyżej.
              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Ponownie Żywe z Ambera w promocji 3,49 (bardzo smaczna warka - data 04.05.2009). Koźlak - 3,99. Reszta asortymentu raczej bez zmian. Standardowa zagranica, taka jak wszędzie: Obolony, Bombardiery, Krusovice, licencjonowane Chiny i Japonia, trochę Belgii i Niemiec.

                Comment

                • K_A_C
                  Junior
                  • 05-2009
                  • 16

                  #9
                  Odwiedziłem dzisiaj dawną Stokrotkę. Teraz to są delikatesy Delima, ale wybór piwka się nie zmienił.
                  Zakupiłem Żywe z Ambera tym razem bez promocji po 3,49 zł ważne do 30.06. Wyglądą na to, że zawsze świeże Żywe na stałe zagościło w tym sklepie. Co tamtędy przejeżdżam to nabywam , choć cena się waha między 2,99 a 3,99.

                  Comment

                  • silvian
                    Senior
                    • 08-2008
                    • 727

                    #10
                    To i tak nieźle bo np. w dąbrowskim realu ceny oscylują w granicy 4,90 PLN.
                    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎