Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Náchod, Dobrošovská 130, Pivovarská Prodejna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Czechy, Náchod, Dobrošovská 130, Pivovarská Prodejna

    W sklepie firmowym browaru Nachod można na miejscu spróbować piw zarówno z beki jak i wybrać coś z pełnego asortymentu piw butelkowych. Ja degustowałem pale ale'a w promocyjnej cenie 12 Kc/0,5 oraz pszenicę za 16,50 Kc/0,5. Obydwa bardzo w porządku.

    Jest tanio jak barszcz ale łyżką dziegciu w beczce miodu jest kobieta za ladą. Zajęta pogaduchami ze swoim facetem, najpierw robiła mi pretensje, że zabrałem kilka tacek, po czym pozbyła się mnie wymyślając coś w stylu przerwy obiadowej. Tym bardziej się uśmiałem, gdy zobaczyłem jej zdjęcie z podpisem "Milá obsluha, dobré pivo"
    Attached Files
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Zaczęli produkować jakiegoś malinowego "coolera", czy pop prostu polewają z beczki jakąś swoją oranżadkę?
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Tak, to tocene limo
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • Shedao
        Senior
        • 09-2007
        • 900

        #4
        7 lat później...

        Pivovarská Prodejna dalej działa, dalej są tam 4 krany, niestety w dniu wczorajszym nieczynne. Piwa butelkowego za to do wyboru do koloru, plus można na miejscu zakupić praktycznie za bezcen firmowe szkło, otwieracze, smyczki i inne gadżety. Na zewnątrz znajduje się kilka ławeczek z parasolami, w środku też można siąść i się napić - chociaż wczoraj wnętrze okupowała głośna grupka miejscowych Sklepik obsługuje obecnie mężczyzna w wieku 50+, sympatyczny.

        Ceny naturalnie niziutkie, jeśli bierze się na wynos to doliczana jest kaucja - 3 korony za butelkę.

        Godziny otwarcia:
        Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
        Sobota: 9:00 - 12:00

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎