Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Koszalin, Zwycięstwa 6a, Piwiarnia Bumerang ●

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kogra
    Senior
    • 03-2005
    • 139

    Koszalin, Zwycięstwa 6a, Piwiarnia Bumerang ●

    Pub znajduje się na przeciwległym rogu dworca autobusowego. Wejście do strony ulicy Krakusa i Wandy. Przy ulicy jest malutki ogródek. A co najważniejsze to mozna się napić z beczki Żywe - 4,40, Koźlak- 4,40, Sambor - 4,- i Sambor niefiltrowany - 5,-. Oprócz tego tyskie i lech. Czynne od 8:00 do 22:00, więc jak ktoś przyjedzie rano i będzie chciał zwilzyć usta przed dalsza drogą nad morze, to jak znalazł
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Kapitalny lokal, jakich w Polsce mało - taki bardziej czeski, tzn. wpadają tam różni ludzie, w różnym wieku, niektórzy w towarzystwie, inni na jednego browca przy barze.

    Wystrój: reprinty starych zdjęć browarów w Koszalinie, Słupsku i Połczynie, również stare etykiety tych browarów, parę szyldów.

    Obsługa: bardzo kontaktowa i rozmowna, idealna do tego typu miejsc.

    Piwo - Sambor niefiltrowany - niebo w gębie - już tęsknię!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Fakt, takich lokali brakuje w Polsce. Ceny przystępne ( niefiltr 5zł), w ofercie Brok, Amber, Cieszyn i Warka.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        I wszystko byłoby cacy, gdyby lokal był dla niepalących, a tak skończyło się na tylko 1 niefiltrowanym

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • TCT
          Senior
          • 04-2007
          • 135

          #5
          Rzeczywiście lokalizacja lokalu bardzo dobra - w sam raz dla strudzonych wędrowców pragnących się wzmocnić po trudach podróży z PKP. Zgadzam się, że pub ma klimat, szkoda tylko, że częściowo psują go wstawione tam automaty do gier. Natomiast na plus trzeba zaliczyć pani barmance, że nie waha się sprawdzić wieku zamawiających piwo.
          Oprócz wspomnianych wcześniej z kija dostępny był również Porter żywiecki. A Brok niefiltrowany kosztuje obecnie 5,20 zł.
          "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
          art. 86 Konstytucji RP

          Comment

          • kogra
            Senior
            • 03-2005
            • 139

            #6
            Brok rozpoczął w zeszłym tygodniu sprzedaż Sambora niefiltrowanego i już można się go tam napić Cena 5 zł. Poza tym w ofercie jak zwykle z beczki : Sambor - 4,20, Żywe - 4,40 i Koźlak - 5,-

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              I należy dodać, ze tej niefiltr jest po prostu rewelacyjny, przypominał mi trochę ostravskiego Quaska, chociaż oczywiście nie jest to wierna kopia, nie ma tyle chmielu, ale i tak jest to wspaniały wyrób.
              Dopiero od zeszłego tygodnia? No to miałem szczeście - byłem tam wczoraj

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Niefiltorwany Sambor jest w ciągłej sprzedaży, nadal świetnie smakuje. W porównaniu z tym pitym w czerwcu, jest bardziej goryczkowy. Przy czym tę goryczkę wyczuwa się dopiero po około 30 sekundach od przełknięcia. Ceny Broków bez zmian, na Ambera w sobotę była promocja - Żywe po 4,20, być może Koźlak też w takiej cenie, ale już nie pamiętam.

                Godziny w dni robocze bez zmian (8-22), ale w soboty od 10 a w niedziele od 12. W każdym przypadku zamykają o 22. W razie zasiedzenia miła drobna barmana delikatnie zasugeruje szybkie picie W ogóle należy się jej szacunek za użeranie się z pijaną klientelą, w tym agresywnymi typkami. Ma swoje metody... Jeśli to czyta, to pozdrawiam - to ja, ten od litrowej butelki

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • tomek35
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 497

                  #9
                  Ja również przyłączam się do tych pozdrowień i wielkie dzięki za firmowy kufel Broka , właśnie go umyłem i dołączyłem do mojej kolekcji

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4568

                    #10
                    Bardzo miła knajpka w dobrym punkcie miasta. Rzadko się spotyka by w naszym kraju za barem było aż 9 nalewaków w większości z prawdziwymi piwami. W dniach 30 - 31.08 z kija były dostępne piwa:

                    Z Browaru Brok
                    - Sambor 4,20 zł
                    - Sambor niefiltrowany 5 zł
                    Z Ambera
                    - Żywe 4,40 zł
                    - Koźlak 5 zł
                    Z Cieszyna
                    - Porter 7 zł
                    oraz z koncerniaków
                    - Żubr 4,20 zł
                    - Warka 5 zł
                    - Tyskie 5 zł

                    Fajne jest to, że piwa podaje się w dedykowanych kuflach, są też podkładki.
                    Klimat miły, typowa piwnica o piwnym wystroju. Jednak wentylacja zbyt słaba, przy większej ilości palaczy otwarte drzwi nie wystarczają. Palenie jest zabronione tylko przy barze.
                    Obsługę obecnie stanowi dwóch młodych, miłych i sprawnych barmanów.

                    Można też co nieco przekąsić z prostych dań typu flaki, fasolka, bigos, golonka, zupa Krzepka (?).

                    Obecne godziny otwarcia to:
                    poniedziałek - piątek 8 - 22.30
                    sobota 10 - 22.30
                    niedziela 12 - 21

                    Fotka w galerii

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4568

                      #11
                      Ponowna wizyta po trzech latach i właściwie nic się nie zmieniło. Asortyment identyczny, jedynie zamiast Sambora jest Brok (co i tak na jedno wychodzi), ceny podskoczyły o 0,50 - 1 zł, ale Porter cieszyński wciąż po 7 zł.
                      Last edited by dadek; 21-08-2013, 01:10.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Ale czy jest niefiltrowany?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4568

                          #13
                          Tak, jest Sambor niefiltrowany po 6 zł.

                          Comment

                          • sandacz
                            Senior
                            • 01-2007
                            • 345

                            #14
                            Z kolegą trafiliśmy parę dni temu na wulgarne bydło (na szczęście nieczepiające się), które sprawiło, że spędziliśmy tam niewiele czasu. Nawet niewyszukane piwo, które jest dostępne w Bumerangu, chciałoby się pić bynajmniej nie w towarzystwie głośnych "kurew". Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy, bo poprzednie dwie wizyty były wolne od chamstwa. Sprawdzi się pewnie za rok...

                            Comment

                            • Mastermind1
                              Senior
                              • 02-2013
                              • 248

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Z kolegą trafiliśmy parę dni temu na wulgarne bydło (na szczęście nieczepiające się), które sprawiło, że spędziliśmy tam niewiele czasu. Nawet niewyszukane piwo, które jest dostępne w Bumerangu, chciałoby się pić bynajmniej nie w towarzystwie głośnych "kurew". Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy, bo poprzednie dwie wizyty były wolne od chamstwa. Sprawdzi się pewnie za rok...
                              To nie wypadek przy pracy, tylko część klienteli lokalu. Zaletą lokalu w takiej sytuacji są 3 inne sale.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎