Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pub w Warszawie z największym wyborem piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bialy-r
    Senior
    • 04-2008
    • 100

    Pub w Warszawie z największym wyborem piw

    Które puby w Warszawie mają największy wybór piw butelkowanych Proszę o informacje.
  • bialy-r
    Senior
    • 04-2008
    • 100

    #2
    Chciałbym kolegę "tyskopijce" zaprowadzić do pubu gdzie pozna prawdziwy smak piwa
    Last edited by bialy-r; 10-06-2008, 13:57.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Jeśli chodzi o piwo lane to zaprowadź go tam, gdzie piwo robi się na miejscu czyli albo do Bierhalle albo do Browarmii. Jeśli butelkowe to polecam Windygo. Lokalizacje znajdziesz w Piwo-Gdzie.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • bialy-r
        Senior
        • 04-2008
        • 100

        #4
        A oprócz Windygo jaki pub ma jeszcze bogatą gamę piw butelkowanych, bo co do lanego to się zgadzam z Docentem że najlepiej wtedy do Bierhalle albo do Browarmii, gdzie mają piwo przez siebie robione.

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #5
          Bierhalle, Windygo ???........przecież tam jest garstka piw !! Niech kolega podjedzie na Koszykową do sklepu U Joli i zakupi kilka butelek z co najmniej stu i walnie za rogiem dla spróbowania !!! Obawiam się, że trudno będzie znależć pub, gdzie wybór piw zacnych przekraczać będzie magiczną liczbę 5......niestety tak to wygląda w stolicy. W Łodzi jest taka piwiarnia, nazywa się to Peron 6, jest tam sporo piw, sporo znaczy minimum 50 różnych. Miłego picia życzę !! Sam wielokrotnie byłem i popijałem fajne browarki.
          pozd

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
            Niech kolega podjedzie na Koszykową do sklepu U Joli i zakupi kilka butelek z co najmniej stu i walnie za rogiem dla spróbowania !!!
            Na pewno będzie pod wrażeniem takiej porady prawdziwych koneserów smaku dobrego piwa. Na pierwszy ogień proponuję walnąć z gwinta Chimaya Grand Reserve
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              Na pierwszy ogień proponuję walnąć z gwinta Chimaya Grand Reserve
              Ja następnie zapiłbym to LaTrappe Bock na przemian z wiśniowym Kriekiem.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja następnie zapiłbym to LaTrappe Bock na przemian z wiśniowym Kriekiem.
                Ale pamiętajmy że żelazną zasadą jest degustować WIĘCEJ niż 5 piw za jednym posiedzeniem. Inaczej w ogóle nie warto tracić czasu na drobnicę...
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  #9
                  Jeśli znajdziesz gdzieś w Wawie lokal z piwami butelkowymi, to i tak raczej będą to koncerniaki. A już na pewno nie ma żadnej knajpy z dużą różnorodnością dobrych piw. Gdyby była - została by już opisana.

                  Lokale typu Peron 6 (Łódź), Degustatornia (Trójmiasto) czy Ćesky Raj (Wrocław) to perełki w skali całej Polski.
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Lokale typu Peron 6 (Łódź), Degustatornia (Trójmiasto) czy Ćesky Raj (Wrocław) to perełki w skali całej Polski.
                    No ja bardzo przepraszam, a Non Iron w Krakowie to co?
                    Last edited by delvish; 26-06-2008, 11:46.
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ćesky Raj (Wrocław) to perełki w skali całej Polski.
                      Hola, hola, a co to za lokal? Pierwsze słyszę. Na forum go nie znalazłem.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                        No ja bardzo przepraszam, a Non Iron w Krakowie to co?
                        Było: lokale typu... - krakowskiego nie znam, nie byłem. Hotele za drogie, a o żadnym forumowym przytułku w Krakowie nie słyszałem.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                        Hola, hola, a co to za lokal? Pierwsze słyszę. Na forum go nie znalazłem.
                        Bo ten lokal jeszcze nie jest otwarty. Ale już było w nim "przedpremierowe" spotkanie piątkowe (albo sobotnie).
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bo ten lokal jeszcze nie jest otwarty. Ale już było w nim "przedpremierowe" spotkanie piątkowe (albo sobotnie).
                          Śmiało jerzy, nie krępuj się... podziel się swoimi wrażeniami.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • bialy-r
                            Senior
                            • 04-2008
                            • 100

                            #14
                            Oj widze że piwa innego niż koncerniak to w pubie warszawskim chyba nie spróbuję. Niby stolica a żeby piwa dobrego ciężko było się napić? to już normalnie krew człowieka zalewa. Trójmiasto, Łódz, Wrocław, Kraków mają dobre puby a Warszawa nie - po prostu super.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Trójmiasto, mozesz mi podpowiedzieć gdzie takowe się znajdują?
                              Last edited by abernacka; 26-06-2008, 14:41.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎