Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Grodzka 39, Ristorante Arlecchino [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Grodzka 39, Ristorante Arlecchino [zamknięte]

    Niech mnie administracja nie ochrzania bo zupełnie nie pamiętam pod jakim numerem była ani jak się nazywała, napewno krakowscy rezydenci bedą w stanie uzupełnić te dane. Byc może jest to juz opisywany lokal
    Lokal wart wspomnienia z tego względu, że jest tam przekrój piw z Fortuny. Maja nawet "fortuńskie wafle"
    Obsługa musi być podszkolona. Na moje pytanie czy jest piwo bezalkoholowe (akurat tego dnia miałem jechać) kobieta za barem spytała się: A czy żywiec jest bezalkoholowy? - Odpowiedziałem - tak - mając na myśli żywiec niskoalkoholowy, a ta Ci wyciąga normalnego żywca żeby go otworzyć....
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    [...] Obsługa musi być podszkolona. Na moje pytanie czy jest piwo bezalkoholowe (akurat tego dnia miałem jechać) kobieta za barem spytała się: A czy żywiec jest bezalkoholowy? - Odpowiedziałem - tak - mając na myśli żywiec niskoalkoholowy, a ta Ci wyciąga normalnego żywca żeby go otworzyć....
    miała na myśli: bezsmakowy
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
      nie lepiej się zastanowić i opisać coś konkretnego w Warszawie !?
      Wybacz, ale jak na razie to ja będę oceniać, co w tym dziale jest potrzebne, a co nie jest. Twoja uwaga nie jest. Post becika jest, szczególnie, że zaraz chłopaki pewnie uzupełnią dane.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • toto
        Senior
        • 12-2006
        • 949

        #4
        Grodzka 39/41, Ristorante Arlecchino. Na drzwiach i ścianie budynku plakaty z butelkowymi piwami Fortuny, a nad nimi.... napis bodajże "Tradycyjne włoskie produkty".

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Byłem tam dziś, ale tylko butelkowe Odwiedziłem za to Non Iron, Szynk i Omertę po drodze. I'm really disapointed.
          Last edited by e-prezes; 25-06-2008, 21:32.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) napis bodajże "Tradycyjne włoskie produkty".
            I tym torem poszli... w wina. Jest tu mała enoteka. A.d. 07.2022 zamknięte.
            Last edited by e-prezes; 26-07-2022, 13:12.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎