Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Pieniężnego 5, Admiral Club [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Olsztyn, Pieniężnego 5, Admiral Club [zamknięte]

    Knajpa i salon automatów w jednym. Po Euro 2008 pozostał rzutnik dzięki któremu można teraz oglądać F1 w dużym formacie. Do picia z beki: Irish za 3,5 i Specjal za 4.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    dziwnie wyglądają te automaty za przeszklonymi drzwiami, knajpie może trochę brak nastroju, ale irish za trzy pięćdziesiąt sprzyja przecież jego budowaniu, a cena jest po prostu rewelacyjna, szczególnie jak na warszawskie standardy. po wysileniu pamięci dopiszę, że kiedyś w tym miejscu znajdował się pub "from dwa", mutacja legendarnej olsztyńskiej knajpy (było nawet piwo "from" z juranda), potem jakiś "pub sportowy" i chyba jeszcze coś po drodze... ktoś sobie przypomina?
    veni, emi, bibi

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Rozpoznając knajpiane klimaty w Toruniu zatęskniłem za takim miejscem jak Admiral, wśród olsztyniaków znany jako 'Dupa'. Tfur pisał o braku klimatu z czym się nie zgodzę. Można napisać, że to lokal reagge-metalowy bo taką muzę można tam najczęściej usłyszeć. Do oglądania też wszystkie transmisje sportowe ale bez dzwięku (leci muza jak zazwyczaj).

      No i last but not least zawsze dostępny lany Irish za czwórkę. W Łodzi w Peronie 6 serwują go za ósemkę...
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • Laz
        Junior
        • 12-2010
        • 9

        #4
        Dupa to jeden z moich faworytów w Olsztynie, nie prawdą jest że nie ma tam klimatu, może nie ma super bajerów i stylizacji na coś konkretnego, ale to nie najważniejsze. Wielkim plusem jest bilard (krzywe kije pomijam), Dart i transmisje sportowe

        Comment

        • Thundermasacre
          Junior
          • 08-2011
          • 4

          #5
          Dla mnie spoko pubik, jako że jestem zwolennikiem Irish Beer'a uczęszczam za każdym razem kiedy jestem w Olsztynie. Klimat spoko i przyjazna atmosfera. Ogólnie jak najbardziej polecam tym którzy cenią sobie właśnie takie luźne klimaty.

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Zamknięte. Dla mnie największa spośród licznych strat na knajpianej mapie Olsztyna...
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • oli1975
              Junior
              • 07-2014
              • 1

              #7
              Witam, wie ktoś czemu pub został zamknięty ? A może został gdzieś przeniesiony.. Nie było mnie kilka lat w Olsztynie.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎