Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Nugat 5, Delikatesy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    Warszawa, Nugat 5, Delikatesy

    Przyznam ze wstydem, że 2 lata nie mogłem się zebrać na zawitanie do danego przybytku mimo mijania go parę razy w tygodniu. Dopiero prośba Pankracego mnie zmobilizowała i muszę przyznać, że zostałem zaskoczony.

    Generalnie są dwie szafki, jedna na koncernówki (nie przyglądałem się, więc nie wiem co tam jest) oraz druga na piwa mniej lub bardziej niszowe. I dostrzegłem takie, których nie widziałem do tej pory w Piotrze i Pawle czy będąc niedawno w Almie. Cieszę się, że nie będę musiał w końcu jechać na drugi koniec świata, aby kupić bardziej wysublimowane piwo Mój portfel jakby mniej, ale co tam. Obsługa bardzo sympatyczna, spokojnie można było o piwie pogadać, zresztą dałem namiar na BB, więc może i sami zdecydują się coś napisać Myślę, że nie będzie problemu z namową na ściąganie także innych piw, ja sam się zapytałem czemu Konstancina nie ma, ale okazało się, że to tylko czasowy brak.
    Attached Files
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2294

    #2
    Ee nie jest tak źle, widzę że koło Łomży jakieś bączki Mazowieckiego stoją Co prawda pasteryzowanego ale zawsze to coś.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎