Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Świętokrzyska / Emilii Plater, Kebabiarnia Luksor

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Świętokrzyska / Emilii Plater, Kebabiarnia Luksor

    Gdyby ktoś chciał popić kebaba lub falafela dobrym piwem, w tej właśnie kebabiarni może dostać butelkowe Dawne za 6 zł, co skwapliwie wykorzystałem w zeszły piątek. Chyba trzeba pytać, bo nie zauważyłem, żeby było wystawione - zorientowałem się dopiero, gdy ktoś podszedł i oddał butelkę.

    Jest to ta kebabiarnia z ogródkiem wychodzącym na park. Mają też jakieś beczkowe koncernowe.
    Last edited by żąleną; 05-10-2008, 14:44.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdyby ktoś chciał popić kebaba lub falafela dobrym piwem, w tej właśnie kebabiarni może dostać butelkowe Dawne za 6 zł, co skwapliwie wykorzystałem w zeszły piątek. Chyba trzeba pytać, bo nie zauważyłem, żeby było wystawione - zorientowałem się dopiero, gdy ktoś podszedł i oddał butelkę.

    Jest to ta kebabiarnia z ogródkiem wychodzącym na park. Mają też jakieś beczkowe koncernowe.
    to jest ten kebab w przejściu podziemnym i z wyjściem przy British Council??
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Becik... Przeczytaj jeszcze raz dokładnie adres.

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        #4
        Żą, sojowego kebaba wszamałeś?
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Becik... Przeczytaj jeszcze raz dokładnie adres.
          dobra....idę po aspirynę i do łózka leżeć
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
            Żą, sojowego kebaba wszamałeś?
            Falafela, zapluty karle reakcji!

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              #7
              Warchole, ugniesz się w końcu pod opresyjnym butem mięsnego konserwatyzmu!
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Proszę nie odbiegać od tematu.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  #9
                  Kebab nazywa się Luksor (Gosiu, dodaj jak możesz w temacie), Dawne jest raczej zawsze, widoczne, ale........czasami pani podaje piwo z wystawy (jest tam potwornie goraco - zwróciłem uwagę, że takie piwo powinno mieszkać w lodóce, potem jak byłem to na wystawie nie było, ale na najnizszej półce w lodówce - pod kapustą i sosami - było)
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Dawnego już nie ma, są tylko Tychy, Żubr, Pilsner Urquell i Lech, puszkowe. Falafel taki sobie.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎