Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Wyszyńskiego 73d, Świat Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • godsmoked
    Junior
    • 03-2008
    • 5

    Łódź, Wyszyńskiego 73d, Świat Piwa

    Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu muszę stwierdzić, że mój ulubiony sklep dotychczas nie był opisany na forum browaru.biz
    Sklep nazywa się (o ile nie przekręciłem nic) "Świat Piwa" i znajduje się na Retkini. Kupowanie piwa w tym miejscu ma swój niepowtarzalny klimat, który mi bardzo odpowiada, związany ze sprzedawczynią. Gdyby nie Ona nie wiem, czy samo zaopatrzenie skłoniłoby mnie do odwiedzania praktycznie tylko tego miejsca gdy chcę kupić dobre piwo.
    Ceny większości rzadkich piw są dużo niższe niż w innych sklepach, w których byłem. Np Chimay Premiere kosztował tam 19.80zł, a chcąc kupić to piwo gdzie indziej musiałbym przygotować około 5zł więcej, a przecież 5zł to jakby nie patrzeć 2 piwa
    Za Królewskie 0,5l w wakacje zapłaciłem 1,90zł.

    Sklep oferuje piwa browarów:
    - polskich (Krajan, Amber, Konstancin, Sierpc, Koreb, Grudziąc, Kormoran, Witnica, a takze wyroby największych browarów jak, np piwo Kaper browaru Żywiec)
    - ukraińskich, niemieckich, słowackich, czeskich, belgijskich, irlandzkich i pewnie jeszcze skądś, takie jak (Obolon, Porter Lwowski, Felsen, Budweiser, Heban, Smadny Mnich, Altenmunster, Zlaty Bazant, Chimay, Corsedonk, Duvel, Veltins, i inne)
    Jest ich tam, jak na moje oko, koło 200 rodzajów kilkudziesięciu marek.


    Gorąco polecam
  • godsmoked
    Junior
    • 03-2008
    • 5

    #2
    może mógłby ktoś z modów przerobić tytuł mojego wątku na ten odpowiadający wymogom forum. wybaczcie ale dopiero teraz zauważyłem, że pokręciłem kolejność. pozdrawiam i przepraszam za problem

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #3
      orientuje się ktoś czy to ten sam sklep http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=185 ?
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • strazak75
        Junior
        • 11-2007
        • 22

        #4
        Wyszyńskiego 73d

        Na 99,9% to ten sam sklep, godsmoked najprawdopodobniej nie do końca właściwie wpisał nazwę. Ale sądząc po opisie to ten sam sklep. Pozdr.

        Comment

        • strazak75
          Junior
          • 11-2007
          • 22

          #5
          Niestety sklep od pewnego czasu zamknięty. Właścicielka przeniosła interes do Tomaszowa Mazowieckiego.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎