Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawiercie - coś interesującego do odwiedzenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Zawiercie - coś interesującego do odwiedzenia

    Będę miał przesiadkę do Warszawy w Zawierciu i mam 45 minut. Jest coś niedalego dworca do możnaby w niedzielę odwiedzić? Poza kościołem
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Będę miał przesiadkę do Warszawy w Zawierciu i mam 45 minut. Jest coś niedalego dworca do możnaby w niedzielę odwiedzić? Poza kościołem
    W najbliższym dworca pawilonie, po lewej stronie, jest sklep spożywczy, w którym bywają butelkowe zawierciańskie. Ostatnimi miesiącami widywałem oprócz bonerów mocnych, tigery pilsy za 0,99pln .
    Napisz proszę między którymi pociągami się przesiadasz, bo może da radę pod tę przesiadkę podłączyć sąsiedni Myszków i Śląskie z beki przy samej stacji (http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=79327)
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      No nie bałdzo. Jadę na karnecie Regio do Warszawy i muszę tam jak najszybciej dotrzeć. Jakby nic ciekawego nie było jechałbym następnym pociągiem bezpośrednio do W-wy.

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        No nie bałdzo. Jadę na karnecie Regio do Warszawy i muszę tam jak najszybciej dotrzeć. Jakby nic ciekawego nie było jechałbym następnym pociągiem bezpośrednio do W-wy.
        Jak na Regio to przez Myszków. Bo przez CMKę tylko spółeczka IC.
        Podaj konkretne godziny przesiadki (albo którym pociągiem przyjazd), to Ci coś wykombinuję
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Między 10:45 a 11:29 11 stycznia będę w Zawierciu. 11:39 w Myszkowie.
          Last edited by e-prezes; 09-01-2009, 22:14.

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Między 10:45 a 11:29 11 stycznia będę w Zawierciu. 11:39 w Myszkowie.
            No! To wreszcie zidentyfikowałem Twój plan podróży...
            Propozycja jest taka:
            Kraków Gł. 9:05 (posp. Stoczniowiec) - Myszków (przesiadka na Śląskie z beki) 10:56 / 11:40 (posp. Kormoran) - Warszawa Centralna 15:00.
            Oczywiście przesiadki możesz dokonać tak jak pisałeś w Zawierciu, ale także we wspomnianym Myszkowie oraz w: Częstochowie, Piotrkowie (niestety do Svejka za daleko...) i Radomsku.
            Także ostatecznie polecam Myszków ze Śląskim.
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎