Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pytanie - wyjazd w okolice Cieszyna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozynand
    Junior
    • 09-2008
    • 7

    pytanie - wyjazd w okolice Cieszyna

    Witam,
    Za kilka dni jadę w okolice Cieszyna na dzień, dwa. Chciałbym w wolnym czasie wybrać się oczywiście do Czech na piwną wycieczkę. Patrząc na mapę niedaleko granicy jest kilka browarów, z miast między innymi Ostrava , Frydek – Mistek. Będę samochodem więc od razu prosiłbym o sprawdzony tani nocleg abym na miejscu mógł nacieszyć się piwem i następnego dnia dopiero wrócić do Polski. Czasu mało miejsc do zobaczenia wiele polećcie coś fajnego może jakiś mini browar a może wykorzystać samochód i podjechać do jakiejś restauracji przy browarze i zakupić trochę niepasteryzowanego piwa. Przeglądam rzecz jasna także forum myślę np. o piwowarze Moritz w Olomoucu warto? To nie za daleko? Czy może Pikopivovar Letohradek? Piwo podobno świetne…
    Pomocne mi będą oczywiście godziny otwarcia i wszelkie informacje. Jadę tylko na chwilę i muszę dobrze zaplanować dzień .Czego nie mogę przegapić ? Będę wdzięczny za wszystkie sugestie …widzę że dużo osób jeździ tam regularnie.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    O ile się nic nie zmieniło, to piwa z Letohradku robią tak mało, że sprzedaż jest tylko w soboty. Można na nie się natknąć w minibrowarze w Stramberku. Biorąc pod uwagę, że w odległości 2 km jest też minibrowar w Koprivnicy to chyba będzie najlepszy wybór.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rozynand Wyświetlenie odpowiedzi
      (...)Będę samochodem więc od razu prosiłbym o sprawdzony tani nocleg abym na miejscu mógł nacieszyć się piwem i następnego dnia dopiero wrócić do Polski. (...)
      Minipivovar U Konička tutaj masz i nocleg i dobre piwo pod jednym dachem. Polecam!
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • rozynand
        Junior
        • 09-2008
        • 7

        #4
        Dziękuję za pomoc.

        Comment

        • JAQBA
          Senior
          • 08-2006
          • 1351

          #5
          U Moritz'a uważaj na pszenicę - bywa maślana

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎