Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Kościuszki, Herezja (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wania
    Junior
    • 10-2002
    • 22

    Poznań, Kościuszki, Herezja (zamknięte)

    Niedawno otwarta knajpa w poblizu wydzialu historycznego. Vis a vis blue note'a. Rockowe klimaty, ale niezbyt glosno. Fortuna Czarna za 5pln
  • M-kwadrat
    Senior
    • 07-2004
    • 304

    #2
    Jeśli vis-a-vis klubu Blue Note to jest to ulica Kościuszki - tak zresztą podaje znaleziona przeze mnie w google strona internetowa lokalu (herezja.com.pl) a inna strona doprecyzowuje, że chodzi o numer 80.
    Pozdrawiam, Maciek

    Comment

    • Gehern77
      Member
      • 09-2008
      • 72

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeśli vis-a-vis klubu Blue Note to jest to ulica Kościuszki - tak zresztą podaje znaleziona przeze mnie w google strona internetowa lokalu (herezja.com.pl) a inna strona doprecyzowuje, że chodzi o numer 80.
      Zdecydowanie ma kolega racje, jest to ul. Kościuszki - na tysiącpińćset procent!

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Zmieniono nazwę ulicy z Ratajczaka na Kościuszki.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • wania
          Junior
          • 10-2002
          • 22

          #5
          fakt, mea culpa

          Comment

          • Grothesk
            Senior
            • 11-2005
            • 811

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wania Wyświetlenie odpowiedzi
            Niedawno otwarta knajpa w poblizu wydzialu historycznego. Vis a vis blue note'a. Rockowe klimaty, ale niezbyt glosno. Fortuna Czarna za 5pln
            Lokal (już) nie istnieje. Szukałem dzisiaj kilka dobrych minut. Nic takowego nie ma, ani vis-a-vis BlueNota, ani obok, ani przed, ani za. W bramie, obok, w piwnicy, na strychu... Nigdzie!

            Niech tubylcy jeszcze potwierdzą, ale śmiem twierdzić, że mam rację.


            Tomek

            Comment

            • Gehern77
              Member
              • 09-2008
              • 72

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
              Lokal (już) nie istnieje. Szukałem dzisiaj kilka dobrych minut. Nic takowego nie ma, ani vis-a-vis BlueNota, ani obok, ani przed, ani za. W bramie, obok, w piwnicy, na strychu... Nigdzie!

              Niech tubylcy jeszcze potwierdzą, ale śmiem twierdzić, że mam rację.


              Tomek

              Do tubylców się nie zaliczam, ale potwierdzić mogę. Knajpa nie istnieje już od jakiegoś czasu. Dziwne, chyba studenci historii stali się abstynentami

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎