Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.08.30 - Parowozem do Czarnkowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    2009.08.30 - Parowozem do Czarnkowa

    W niedzielę 30.08 w Czarnkowie odbywać się będzie coroczne święto bliźniaków. Władze zamówiły sobie pociąg (pod parą - Ol49) na przejażdżkę dla uczestników na trasie Czarnków-Bzowo Goraj i na zad.
    Jako, że do pociąg musi jakoś do Czarnkowa dojechać, powstała jednocześnie impreza kolejowa na trasie Poznań-Rogoźno Wlkp-Bzowo Goraj-Czarnków. Impreza kolejowo-piwna właściwie, bo połączona ze zwiedzaniem browaru... dla pierwszych 35 osób. Miejsca do browaru się szybciutko skończyły, więc organizatorzy negocjują następną transzę zwiedzających - pod koniec tygodnia będzie wszystko wiadomo.
    Szczegóły i zgłoszenia:

    Do browaru, czy też nie, wybieram się
    Dick Laurent is dead.
  • unkel
    Senior
    • 08-2008
    • 244

    #2
    Waham się między festiwalem w Katowicach a właśnie tą imprezą i aktualnie bliżej mi do Czarnkowa i tak już chyba zostanie.
    Last edited by unkel; 13-08-2009, 06:15.

    Comment

    • M-kwadrat
      Senior
      • 07-2004
      • 304

      #3
      Mało spałem wiec pytam - rozumiem, że impreza wygląda tak, że jedzie sobie z Poznania do Czarnkowa, tam jest przerwa z ew. zwiedzaniem Browaru a w tym czasie pociąg przejmują uczestnicy imprezy bliźniaków po czym oni wracają i wysiadają a ładują się z powrotem uczestnicy przejażdżki Poznań-Czarków?
      Pozdrawiam, Maciek

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Tak dokładnie ma to wyglądać. Wyspałeś się lepiej niż myślisz
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
          Waham się między festiwalem w Katowicach a właśnie tą imprezą i aktualnie bliżej mi do Czarnkowa i tak już chyba zostanie.
          Ja wiem, co to za wybór. Impreza koncernowa, nie sądzę, żeby można się było wiele ciekawego spodziewać.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • wozny
            Junior
            • 12-2006
            • 3

            #6
            Dodam od siebie, że przejazd ten urozmaicony będzie tzw. fotostopami, gdzie uczestnicy wycieczki będą mogli w najładniejszych miejscach uwiecznić pociąg. Miesiąc temu organizowaliśmy podobny pociąg http://www.drezyny.org.pl/index.php?...90718&rok=2009 i atmosfera była wspaniała. Dla wielu sam pociąg i trasa jest głównym celem imprezy.

            W Czarnkowie są góry i wspólnie wdrapiemy się m. in. na ten fotostop: http://www.st43.pl/4galery/details.p...56&mode=search

            Pociąg finansowany jest po części przez Was (bilety) i Wielkopolski Urząd Marszałkowski. Pełna lista sponsorów i instytucji wspierających wkrótce na stronie.

            Pozdrawiam
            J. Woźny http://www.drezyny.org.pl/

            Comment

            • wozny
              Junior
              • 12-2006
              • 3

              #7
              Aha załatwienie dodatkowej puli osób zwiedzających Browar Czarnków prawie pewne i jeszcze miejsca są!

              Pozdrawiam
              J. Woźny

              Comment

              • unkel
                Senior
                • 08-2008
                • 244

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja wiem, co to za wybór. Impreza koncernowa, nie sądzę, żeby można się było wiele ciekawego spodziewać.
                Do Katowic akurat nie jechałbym po piwo. Ba, wziąłbym swoje

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  #9
                  Ale super impreza, szkoda tylko, że rozstrzelona z LSP i giełdą. Marzy mi się taki pakiet na przyszły rok (szkoła, giełda i parowozem do Czarnkowa ) ale to za piękne aby mogło się spełnić.

                  Comment

                  • unkel
                    Senior
                    • 08-2008
                    • 244

                    #10
                    No i jadę (chociaż potwierdzenia wpłaty nie dostałem).
                    Miejsce rezerwowałem 18.08 i załapałem się na zwiedzanie browaru więc przypuszczam, że miejsca jeszcze są.

                    Comment

                    • unkel
                      Senior
                      • 08-2008
                      • 244

                      #11
                      No i po imprezie. Zwiedzania browaru nie było. Nie wiem dlaczego, coś ponoć ze sprawami sanitarnymi. Ja oficjalnej informacji niestety nie dostałem. Kolejowo- krajobrazowo fantastycznie. Piękna linia.
                      Zdjęciowo koszmarnie, fotostopy oprócz żelaznego motywu w Pianówce wybierane były chyba losowo.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎