Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mykułynećkyj, Dnister

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Mykułynećkyj, Dnister

    Ekstrakt 12,0%, alkohol 5,5%, niepasteryzowane.
    Skład: woda, słód jęczmienny, kasza (krupa) ryżowa, chmiel aromatyczny, przeciwutleniacze.

    Drobna, biała i szybko opadająca piana.
    Kolor jasnego złota.
    Słodowy zapach, z zaznaczonym surowym ziarnem jęczmienia i czymś na kształt miękiszu chleba. W tle gotowana zielona fasolka.
    W smaku słodkawy, jakby nieco zatęchły słód i nieco chmielu. Czuć posmak niepastera.
    Wysycenie pozytywne.
    Opakowanie słabe (PET) z zupełnie nieczytelną etykietą, niezbyt zachęcająca do wycieczki nad Dniestr

    Generalnie po wypiciu piwa nie pozostaje zbyt dużo wrażeń, jest niezbyt treściwe i na pierwszy polan wysuwał mi się aromat wilgotnej piwniczki.
    Attached Files
    Last edited by delvish; 22-05-2013, 19:43.
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #2
    Niewiele mogę dodać do opisu Leona. Piwo jak na swoje parametry tj. 12,0% ekstraktu i min. 4,5% alkoholu obj., wodniste. Ryż w zasypie oczywiście to tłumaczy. Piwnica obecna. Goryczka nawet przyzwoita. Zapach delikatny. Warzywek nie wyczułem. W sumie, jak dla mnie, to taki niepasteryzowany Heniek.
    Last edited by delvish; 22-05-2011, 12:24.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎