Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rydułtowy, Raciborska 364, Napoje - Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kusiak
    Member
    • 09-2009
    • 67

    Rydułtowy, Raciborska 364, Napoje - Alkohole

    Duży wybór piwa . Dostępne wszystkie piwa z Fortuny ,Noteckie oraz piwa z Ciechana.
    Miła obsługa i atrakcyjne ceny.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Ta nazwa sklepu to na pewno jest poprawna?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Ahim
      Junior
      • 10-2009
      • 10

      #3
      sklep nazywa sie warsto ale tablica przy drode ma napis "napoje i alkochole" Sklep sie wyroznia w otoczeniu jasno-niebieska elewacja

      Comment

      • kruger_nr1
        Senior
        • 11-2005
        • 801

        #4
        powyższy post też się wyróżnia...
        Kolekcja puszek piwnych:
        http://puszkikrugera.web-album.org/

        Comment

        • kuki57
          Junior
          • 11-2008
          • 27

          #5
          Rydułtowy, Plebiscytowa 41, MONOPOLOW-PRZEMYSŁOWY obok szpitala

          Duży wybór piwa . Dostępne Raciborskie (wszystkie) , Kormoran (irlandzkie,sliwka i jabłko w piwie, olsztynskie...)Czarnków, Jabłonowo, Piotrków, Rakaszawa, Amber pszeniczniak i żywe, Lublin Foxy, Książęce (ciemne,czerwone, przeniczne). Wybór się powieksza i przystępne ceny.

          Comment

          • madman15
            Junior
            • 06-2007
            • 2

            #6
            Zahaczyłem dzisiaj jadąc do domu i zaskoczenie - wybór dobry (jest Pinta, Birbant, Kingpin, Kormoran, Wrężel, Solipiwko i parę innych), ceny przystępne - taniej niż u konkurencji bliżej centrum

            Comment

            • roberto266
              PiwBiz
              • 08-2014
              • 10

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika madman15 Wyświetlenie odpowiedzi
              Zahaczyłem dzisiaj jadąc do domu i zaskoczenie - wybór dobry (jest Pinta, Birbant, Kingpin, Kormoran, Wrężel, Solipiwko i parę innych), ceny przystępne - taniej niż u konkurencji bliżej centrum
              Masz na myśl sklep blisko Kauflandu, bo jeśli tak to adres to Czernicka 2 w Rydułtowach, a sklep to Pogotowie Alkoholowe i nie ma nic wspólnego z tym na raciborskiej. Poza tym piwa faktycznie mają takie jak napisałeś.

              pozdro

              Comment

              • Dawid_91
                Junior
                • 01-2015
                • 1

                #8
                To zupełnie inny sklep. Znajduje się po lewej stronie przed Kościołem w Radoszowach jadąc z Rydułtów w kierunku Rybnika. Mam nadzieję, że dość precyzyjnie określiłem, a google mapa powinna rozwiać wątpliwości. Fajny sklep i właściciel aktualnie otwarty na nowości. Polecam.

                Comment

                • Slav_Ko
                  Junior
                  • 09-2015
                  • 1

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Slav_Ko
                  maja oni jakieś fanpejdże na FB? Bo jakoś nie umiem znaleźć :-(
                  maja oni jakieś fanpejdże na FB? Bo jakoś nie umiem znaleźć :-(

                  Comment

                  • kistapiwa
                    Junior
                    • 11-2015
                    • 14

                    #10
                    Dziś po długiej przerwie zawitałem do tego sklepu i pozytywnie się zaskoczyłem, są dostępne 3 piwa z ReCraftu (MC Farmer, Polska Pszenica i Blady Witek), Komesy, Browar Staropolski i inne regionalne. Ceny bardzo w porządku.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎