Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

fotopolska.eu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Łapa
    Senior
    • 12-2007
    • 314

    fotopolska.eu

    Wszystkim zainteresowanym polecam dynamicznie rozwijający się portal http://fotopolska.eu. Jest to miejsce gdzie każdy może dodawać fotografie zarówno archiwalne, jak i współczesne. Ideą jest zebranie zdjęć każdego domu, zabytku i innych miejsc z całej Polski.
    Również miłośnicy złocistego trunku znajdą tam coś dla siebie. W końcu mamy w Polsce wiele miejsc związanych z piwem, które warto by utrwalić na zdjęciach
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Ale zerżnięte z Hydrala.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Łapa
      Senior
      • 12-2007
      • 314

      #3
      W tym sęk, że nie zerżnięte. Portal fotopolska.eu jest tworzony przez dawnych współtwórców hydrala, z zamiarem objęcia całej Polski a nie tylko Dolnego Śląska. Ostatnimi czasu okazało się, iż z różnych przyczyn stowarzyszenie Wratislaviae Amici, które jest właścicielem serwisu o Dolnym Śląsku, nie jest zainteresowane ani rozbudową strony o inne województwa, ani współpracą z fotopolską. Dlatego działają obok siebie dwa podobne portale.
      Last edited by Łapa; 05-01-2010, 17:16.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Też mi to śmignęło przez łepetynę, że to mogą być ci sami ludzie. Dolny Śląsk przenieśli w całości?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Łapa
          Senior
          • 12-2007
          • 314

          #5
          Najprawdopodobniej nie zostanie w całości dołączony. Nie możemy się dogadać z Wratislaviae Amici. Przypuszczalnie będą przenoszone zdjęcia poszczególnych autorów, tych którzy udostępnią prawa autorskie do fotografii zamieszczonych na hydralu. To jedyna możliwość obejścia betonu jaki tworzy stowarzyszenie WA.

          Comment

          • neoezn
            Junior
            • 01-2010
            • 1

            #6
            Zgadza się. Kolega Łapa wywołał wilka z lasu czyli mnie - jestem założycielem strony zwanej potocznie "Hydralem" oraz założycielem fotopolski.

            Kiedy zakładałem stronę o Dolnym Śląsku to w planach miałem rozszerzenie tej "działalności" o resztę kraju. Ale jako, że stowarzyszenie, które zrodziło się z tej dolnośląskiej strony (i ja jestem jego współzałożycielem) nie jest zainteresowane innymi województwami (ba, prezes stowarzyszenia nie jest zainteresowany nawet okolicą Wrocławia tylko samym Wrocławiem) a ja mam zamiar zrealizować pierwotny plan to zrobię tak jak kolega Łapa napisał. Chciałem połączyć strony ale to jest niemożliwe. Na pytanie o linki na "hydralu" do województw na fotopolsce w odpowiedzi usłyszałem pytanie ile jestem w stanie za nie zapłacić. Oddałem stronę stowarzyszeniu ZA DARMO a teraz chcą ode mnie kasy za linki. Nie będę tego komentował. Trzeba robić swoje. Pozdrawiam!

            P. Herba

            Comment

            • silvian
              Senior
              • 08-2008
              • 727

              #7
              A co to "Hydral"? I proszę mnie nie delegować do google.pl.
              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                A co to "Hydral"? I proszę mnie nie delegować do google.pl.
                Strona Wratislaviae Amici na "hydralu":

                Dużo starych zdjęć i pocztówek. Interesująca strona jeśli chodzi o zawartość.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                  A co to "Hydral"? I proszę mnie nie delegować do google.pl.
                  Silvian, a dlaczego Cię nie delegować na googla, skoro Hydral wyskakuje po wpisaniu słowa "hydral" na pierwszym miejscu? Szybciej byś się dowiedział, co to, niż tutaj pisząc powyższe 2 zdania
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                    A co to "Hydral"?

                    profan

                    Nawet na tym forum były linki do zdjęć browarów na Hydralu.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • silvian
                      Senior
                      • 08-2008
                      • 727

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      profan

                      Nawet na tym forum były linki do zdjęć browarów na Hydralu.
                      Co nie znaczy, że muszę wszystko wiedzieć.
                      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co nie znaczy, że muszę wszystko wiedzieć.
                        Jasne, że nie. Tak sobie zażartowałem.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • silvian
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 727

                          #13
                          Nie jestem pamiętliwy
                          "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                          Comment

                          • Łapa
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 314

                            #14
                            Jeśli chodzi o Dolny Śląsk i Opolszczyznę, to zbiory od kilku dni są intensywnie kopiowane z hydrala, oczywiście autorów, którzy wyrazili na to zgodę. Obecnie na fotopolsce jest już kilkadziesiąt tysięcy fotografii z całej Polski i z każdym dniem przybywa po kilkaset nowych.
                            Tak więc zapraszam jeszcze raz
                            http://fotopolska.eu

                            Comment

                            • witoldo125
                              Member
                              • 06-2010
                              • 39

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Łapa Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeśli chodzi o Dolny Śląsk i Opolszczyznę, to zbiory od kilku dni są intensywnie kopiowane z hydrala, oczywiście autorów, którzy wyrazili na to zgodę. Obecnie na fotopolsce jest już kilkadziesiąt tysięcy fotografii z całej Polski i z każdym dniem przybywa po kilkaset nowych.
                              Tak więc zapraszam jeszcze raz
                              http://fotopolska.eu
                              A to ciekawe. Niezła promocja. Szkoda tylko, że nie wszystko się zgadza. Ostrzegam przed tym portalem, mam bardzo złe doświadczenia.

                              Dzisiejszy wpis można by było zatytułować: „Z cyklu duże dzieci”. Dlaczego właśnie tak? Ponieważ dziwne, niedojrzałe zachowanie użytkowników...
                              http://szczytnopocztowki.blogspot.com/

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎