Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Praga, Karmelitska 23, U Maleho Glena

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mikko
    Senior
    • 12-2008
    • 583

    Czechy, Praga, Karmelitska 23, U Maleho Glena

    U Maleho Glena to knajpa na Małej Stranie, idąc od mostu Karola w stronę zamku skręcamy lekko w lewo przed Malostranskim Namesti.
    Jest to bardziej jazz club niż piwiarnia w klasycznym znaczeniu, niemniej zrobiona z klimatem, z bardzo miłą obsługą. Upodobali ją sobie szczególnie amerykanie mieszkający w Pradze.
    Jedzenie smaczne i drogie, rodowód potraw międzynarodowy więc klasycznych knedli nie ma tam co szukać. Napić się można Budvara, Bernarda, Kelta i Velveta. Ten ostatni lany prosto z beczki do specjalnych szklanek, może smakowo i wizualnie przyprawić niejedną panią o wypieki na twarzy (a wiadomo jak zadowolona kobita u boku to mniej marudzenia że kolejna knajpa i kolejne piwo zamiast zwiedzania ). Ani oferta ani wystrój nie jest jakiś szczególny ale sentyment (to pierwsza knajpa w jakiej byłem gdy pierwszy raz przyjechałem do Pragi) i klimat powodują, że za każdym razem jak jestem w tym mieście, muszę tam zajść, chociaż na jedno piwo.
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Kelta to już na pewno napić się nie można, ani tu ani nigdzie indziej chociaż przemierzając praskie ulice można natknąć się na logo tego ś.p. stouta.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      #3
      Bylem pół roku temu, w menu było ale nie zamawiałem więc możliwe że nie aktualizowali karty.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎