Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak przechowywać porcelanki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qulek82
    Member
    • 10-2006
    • 33

    Jak przechowywać porcelanki

    Długo szukałem sposobu jak przechowywać porcelanki,podglądałem innych,ale wszystkie sposoby jakoś do mnie nie docierały,albo wymagały zbyt dużo pracy i czasu(wiercenie otworów,sklejki,tektury...)Wydaje mi się,że w końcu znalazłem-wytłaczanka mieści 20 szt porcelanek,porcelanki można owinąćstreczem(przeźroczysta folia i dopasować pudełko na zamknięcie ,ale o tym innym razem na razie wytłaczanka z porcelankami....Ale z czego te wytłaczanki,koledzy szukajcie ..zainteresowanym podpowiem
    Attached Files
  • qulek82
    Member
    • 10-2006
    • 33

    #2
    dodaje fotki samych wytłaczanek
    Attached Files

    Comment

    • qulek82
      Member
      • 10-2006
      • 33

      #3
      oczywiście wytłaczanki można malować na dowolny kolor

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Ja tam trzymałem w w starej reklamówce, a dublety w wiadrze.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika qulek82 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale z czego te wytłaczanki,koledzy szukajcie ..zainteresowanym podpowiem
          Stara dziecięca zabawa "A ja wiem, ale nie powiem. Chyba, że dostanę lizaka". Zawsze mnie zastanawiają motywy takiego niepoważnego zachowania.

          Jeśli te wytłaczanki nie mają odpowiedniej sztywności, jeśli złapane np. za przeciwległe rogi wyginają się pod ciężkimi przecież porcelankami, to ich praktyczność jest wg mnie mocno ograniczona. Jeśli do tego dołożyć, że są po prostu brzydkie, to ich przydatność jest żadna. Cały czas mówię za siebie, bo przecież komuś mogą się spodobać.

          Comment

          • qulek82
            Member
            • 10-2006
            • 33

            #6
            Jako ,że zostałem niejako wezwany to tablicy,a nie chciałbym tu reklamować ...mleka proszę o sprawdzenie wytłaczanek,moim zdaniem dobre.Producent Spóldzielnia Mleczarska Gostyń -produkt mleko zagęszczone słodzone (w tubkach).Porcelanki można układać piętrowo,przekładając folią bąbelkową,na pewno nie będą się obcierały jak to ma miejsce w reklamówce,lub wiadrze.Zamiast kartyoniku można doasować przeźroczyste pudełko plastykowe(z tym to już naprawdę łatwiej)...i zareklamowałem to mleko w powiązaniu z porcelankami -dołączam fotki
            Attached Files

            Comment

            • kucol61
              Junior
              • 02-2009
              • 25

              #7
              Jak przechowywac porcelanki

              Moja kolekcja porcelanek umieszczona jest na grubej sklejce z wywierconymi otworami . Wielkośc sklejki zależna jest od tego czy dany zbiór ma byc przenoszony czy też byc ekspozycją stałą .Ja mam to w walizce do przenoszenia ale widziałem w pięknych ramach na scienie .
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎