Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.04.17 - Szczecin - Spotkanie Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    2010.04.17 - Szczecin - Spotkanie Piwowarów

    Zapraszamy zachodniopomorskich (i ościennych też!) piwowarów do wzięcia udziału w towarzysko-warsztatowym spotkaniu.
    17 kwietnia warzymy IPA - będzie to okazją do wypicia uprzednio nawarzonego piwa (pszenica) oraz do wymiany doświadczeń i rozlicznych dyskusji dot. wyższości piwa nad innymi napitkami.
    Imprezka odbędzie się 17 kwietnia br. w pubie PIVARIA (www.pivaria.pl), Szczecin-Pogodno, ul. Lelewela 8a (CH Magnet). Początek o godz. 17.00.
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490
  • sebanek
    • 02-2009
    • 178

    #2
    Ja będę

    Comment

    • indy
      Member
      • 05-2007
      • 34

      #3
      Ja się też melduję, tym razem prawdopodobnie z tą lepszą połową.
      Mój piwny Blog

      Comment

      • JNT
        Junior
        • 06-2008
        • 13

        #4
        +1

        Comment

        • wielblad
          Junior
          • 04-2010
          • 8

          #5
          Przepraszam czy to jest jakaś zamknięta impreza dla elit z forum itp? Piwoszem wielkim nie jestem ale knajp na Pogodnie jak na lekarstwo. Chętnie bym wpadł bo to zawsze raźniej niźli łoić Żywca przed TV

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #6
            Nie. To nie jest impreza zamknięta. Jednak przychodząc, na własne ryzyko wstępujesz do elitarnego klubu Łojących Inaczej
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • wielblad
              Junior
              • 04-2010
              • 8

              #7
              hmm no to chyba wpadne, "Łojenie innaczej" brzmi zachęcająco prawie jak zapowiedź nowego sportu extremalnego

              Comment

              • wojtas40
                Member
                • 03-2007
                • 82

                #8
                Ja bym tam zostawił "łojenie" w spokoju. Bardziej podoba mi się słowo degustacja, jakoś tak od razu przyjemniej na podniebieniu I do tego jeszcze to prawdziwe piwo !!! Nasze piwo !!! Przez nas uwarzone !!! Kto jeszcze nie zna smaku, nie wie co traci !!!

                Comment

                • pivaria
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 1538

                  #9
                  WARSZTATY ODWOŁANE

                  Sobotnie warzenie zostaje odwołane z przyczyn niezależnych od organizatorów.
                  Spotkanie towarzyskie jak najbardziej aktualne.
                  PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                  www.pivaria.pl
                  https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                  Comment

                  • sebanek
                    • 02-2009
                    • 178

                    #10
                    W takim razie kto będzie, a kto nie?
                    Ja będę. No chyba, że nikogo nie będzie.

                    Comment

                    • wojtas40
                      Member
                      • 03-2007
                      • 82

                      #11
                      Nie będzie Grzegorza i mnie , czyli Wojtka. Ale nadrobimy to jeszcze!!!

                      Comment

                      • kretu
                        PremiumUżytkownik
                        • 05-2007
                        • 28

                        #12
                        A czy jest jakiś następny termin zaplanowany? bo miałem jeszcze raz zobaczyć wszystko na żywo bo sprzęt już zamówiony i niedługo pierwsza samodzielna warka. A pare pytań jeszcze zostało.

                        Comment

                        • JNT
                          Junior
                          • 06-2008
                          • 13

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kretu Wyświetlenie odpowiedzi
                          A czy jest jakiś następny termin zaplanowany? bo miałem jeszcze raz zobaczyć wszystko na żywo bo sprzęt już zamówiony i niedługo pierwsza samodzielna warka. A pare pytań jeszcze zostało.
                          Ja też chętnie wpadnę, więc myślę że na Twoje pytania uda się odpowiedzieć nawet mimo braku pokazu.

                          Comment

                          • sebanek
                            • 02-2009
                            • 178

                            #14
                            Tak sobie myślę....
                            Może rzeczywiście lepiej spotkać się innym razem w komplecie i przy garze....

                            Comment

                            • bimbelt
                              • 12-2007
                              • 197

                              #15
                              Mnie niestety nie bedzie. Z niecierpliwoscia czekam na kolejne spotkanie.
                              Piwolog radzi...
                              Piwo Domowe na Facebooku
                              Szczeciński Konkurs Piw Domowych

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎