Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Ostrava, Předškolní 8, Bílý Slon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    Czechy, Ostrava, Předškolní 8, Bílý Slon

    Mała knajpka osiedlowa w kompleksie handlowym w dzielnicy Vyškovice.Blisko przystanku tramwajowego "29 Dubna".Oprócz koncernowych lokalnych piwek znalazła sie Polićka.Pierwsza to jasna 12 (18 Kč za 0.5 l) i druga to černa 10 (16 Kč).Na półce zauważono również butelkowa 12 w cenie 15 Kč. Jasna Polićka Rewelacyjna! Czarna już "tylko dobra" PZDR
    Last edited by woosaa; 15-04-2010, 15:11.
    mb WOS
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Wyszperałem teraz, że w zasadzie to lokal jest przy ulicy Předškolní 8, ale łatwiej trafić biorąc na azymut ulicę wymienioną w temacie - lokal mieści się naprzeciw bloku 33, po schodkach, niżej (ale przed a nie pod) jest market Albert.
    To było miłe zaskoczenie, gdy dojrzałem neon Policzki, dobrze go znam, bo mam kufelek z ich logo Dodam, że na stronie Radegasta (który jest tam też polewany) podają, że jest to dokładnie 3 lokal tej chyba "mini-sieci" Białych Słoniów. Oryginalnie mieliśmy zamiar napić się Policzki w pivnicy #1 w centrum, przy ulicy 28. října 1, ale już nie było po co jej szukać. W centrum można było skupić się już wyłącznie na Hobicie.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Wyszperałem teraz, że w zasadzie to lokal jest przy ulicy Předškolní 8, ale łatwiej trafić biorąc na azymut ulicę wymienioną w temacie - lokal mieści się naprzeciw bloku 33, po schodkach, niżej (ale przed a nie pod) jest market Albert.
      A ta ulica to była Břustkova - dane w tytule zmieniono.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎