Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka kablówka?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Jaka kablówka?

    Jestem w UPC od przed wojny i nie dość, że nie mam dostępu do wszystkich fajnych promocji, to jeszcze za dwa miesiące podwyższają mi abonament za TV i Internet do ponad 160 zł za 5 Gb i dekoder HD z nagrywarką. W związku z tym mam ochotę dać im prztyczka w nos, co byście polecili w Warszawie?

    Potrzebuję łącza najlepiej bez limitu przesyłu danych, nie musi być megaszybkie, ale z 1 Gb by się przydał, w kablówce koniecznie dekoder z nagrywarką i pakiet sportowy (np. Polsat Sport) oraz jakieś fajne kanały filmowe typu Zone Europa i Ale Kino. Zostaje mi chyba tylko wybór ofert z "antenką", bo kabel mam pociągnięty przez UPC i pewnie nikt inny tu nie ma infrastruktury - a może to inaczej już funkcjonuje? W każdym razie po pobieżnym przejrzeniu ofert zainteresowałem się Polsatem cyfrowym, wyjdzie mnie o parę dych taniej za to, co chcę, tylko nie wiem, jak działa to łącze bezprzewodowe.

    Co radzicie?
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Internet do ponad 160 zł za 5 Gb i dekoder HD z nagrywarką. W związku z tym mam ochotę dać im prztyczka w nos, co byście polecili w Warszawie?

    Potrzebuję łącza najlepiej bez limitu przesyłu danych, nie musi być megaszybkie, ale z 1 Gb by się
    Ty naprawdę wierzysz, że masz 5Gb i że będziesz mieć min. 1 Gb?
    Dopóki nie wykupisz CIR (minimalnej gwarantowanej przepustowości) to sugeruję - nie żyć w bajce, że posiadasz łącze 5Gb.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Nie pisałem, co mam, a za co płacę.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Aha, to zmienia postać rzeczy
        "Widząc" rzecz z internetem mam obecnie w UPC minimalną prędkość i uwierz, jestem zadowolony. Aster City nie ma w Twoim rejonie?
        Co do kablówek nie wypowiadam się bo nie mam i nie miałem.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Właśnie potestowałem na różnych stronach i wychodzi niewiele poniżej 5 Mb, więc chyba nie jest źle. Chciałbym mieć więcej niż minimalną przepustowość, bo zdarza mi się oglądać mecze w sieci.

          Astera kiedyś u mnie nie było, ale jeśli mieliby ciągnąć nowy kabel, to nie chce mi się z tym babrać, stąd myśl o antenie.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Astera kiedyś u mnie nie było, ale jeśli mieliby ciągnąć nowy kabel, to nie chce mi się z tym babrać, stąd myśl o antenie.
            Jak zmieniałem kiedyś astera na UPC, to wykorzystali ten sam kabel będący w domu. Nie pamiętam dokładnie ale chyba zmieniali tylko końcówki po odcięciu go z szafki po asterze.


            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Właśnie potestowałem na różnych stronach i wychodzi niewiele poniżej 5 Mb, więc chyba nie jest źle.
            5 Gb a 5 Mb to chyba jest różnica.....
            Last edited by becik; 22-04-2010, 12:12.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Wrrr... Cały czas miałem na myśli 5 Mb.

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                #8
                Jak Ci się kończy umowa z UPC to dzwoń nich i mów, że nie podobają Ci warunki i obecna oferta i masz zamiar zrezygnować. Natychmiast wymyślą jakąś dużo bardziej atrakcyjną.
                Tak było w moim wypadku.
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Mam na czas nieokreślony.

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #10
                    Nie zmienia to faktu, że możesz ich postraszyć rezygnacją
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Fakt, trochę terroru nie zaszkodzi.

                      Czy ktoś miał styczność z Internetem w Polsacie cyfrowym? W sumie wygląda to interesująco, bo zasięg jest w całej Warszawie i okolicach.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Od dwóch lat nie włączam TV i mam święty spokój
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          Od dwóch lat nie włączam TV i mam święty spokój
                          A wysiedziane przed szkiełkiem godziny wyrabiasz przed komputerem


                          A żeby wypowiedzieć się w temacie to Polsat odradza moja ciotka. I to nie z powodu nie trzymania parametrów itp. ale z powodu nieustannie psujących się dekoderów. Słowo nieustannie jest cytatem
                          Last edited by leona; 22-04-2010, 14:07.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od dwóch lat nie włączam TV i mam święty spokój
                            Phi - ja od 20 lat
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              A wysiedziane przed szkiełkiem godziny wyrabiasz przed komputerem
                              No niestety, taka mam pracę.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎