Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Třinec, Jablunkovská 407, Snack Bar Kamélie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czechy, Třinec, Jablunkovská 407, Snack Bar Kamélie

    Lokalik tuż przy przystanku namesti T.G. Masaryka (3 przystanek dla linii miejskich od dworca autobusowego), do którego można dojechać także bezpośrednio z Czeskiego Cieszyna (kierunek na Jablunkov). Zaraz po wyjściu z autobusu, za rzędem ławek na skwerku rzuca się w oczy niebiesko-szary neon reklamujacy piwo Vévoda z browaru Vysoký Chlumec. I takie to piwo właśnie tam możemy spotkać w cenie 22 Kc. Niestety, trafiła mi się zepsuta partia, gdyż piwo ewidentnie waniało siarkowodorem. efekt był taki jakbym pił wodę Zuber Na szczęście zanim dopiłem połowę ten zapach się ulotnił, ale piwo i tak nie zachwycało. Wypiłem , zaliczyłem i zapomniałem. I chyba nie jest to wina lokalu, tylko browaru, gdyż miejscowi zamawiali Svijany 13 (jasne) zaznaczając nawet, żeby im dać "to dobre piwo". Ja też postanowiłem przepłukać nim usta po doznaniach z Vevodą, co kosztowało mnie 26 Kc. Nie spieszyło mi się, w planie było odwiedzenie jeszcze tylko jednego lokalu, więc przy szklaneczce Svijan obejrzałem sobie troszkę meczu Sparta - Slavia Praga. Lokal mały, ale przyjemny. Piwo podaje pan w muszce, taki trochę sztywny. Nic tam raczej nie zjemy, tylko piwo i alkohole o wyższym woltażu.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎