Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bardzo proste prace w Coreldraw - zlecę i nie zapłacę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Bardzo proste prace w Coreldraw - zlecę i nie zapłacę

    Szukam kogoś z programem Coreldraw, smykałką w jego obsłudze i tzw. dobrym sercem. Do zrobienia jest pięć bardzo prostych prac z samym tekstem, ewentualnie z prostą grafiką, która na pewno jest w jakichś bibliotekach (np. znak drogowy STOP). Jedyne ograniczenie jest takie, że dosłownie kilka słów ma się zmieścić w polu o proporcjach 1:9. Niektóre słowa (wg fantazji grafika) trzeba ewentualnie pokolorować, zastosować odpowiednią czcionkę, dodać stosowne tło. Nie oczekuję cudów.
    Ponieważ pracuję w zasadzie na legalnym oprogramowaniu, to nie mam dostępu do Corela. Poza tym nie chce mi się go uczyć. Jeśli ktoś zna jakiś darmowy program wypluwający pliki cdr, to może jednak się sprężę i nauczę koniecznych podstaw.
    Praca jest z tych charytatywnych, więc nie przewiduję wynagrodzenia dla grafika. Ja sam poniosę koszty fachowego wydrukowania tych prac.

    Szczegóły chętnemu grafikowi przekażę na PW.
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Dawaj, zobaczę czy dam radę.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Gabe
      Senior
      • 03-2010
      • 405

      #3
      Jeśli ktoś zna jakiś darmowy program wypluwający pliki cdr(...)
      Niestety CDR jest własnościowym formatem Corela i nic innego w nim nie zapisze. Inkscape np otworzy
      Last edited by Gabe; 08-06-2010, 11:55.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎