Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obołoń, Żywe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doczu
    Member
    • 07-2007
    • 77

    Obołoń, Żywe

    Spieszę donieść, że browar Obołoń wprowadził niedawno na rynek (z informacji jaką uzyskałem w sklepie ok 2 miesiące temu) piwo niepasteryzowane Obołoń "Żywe". Niestety nie nie zanotowałem danych z etykiety więc nie wypowiem się na temat parametrów.
    Widziałem tylko w butelkach PET 1L. Etykieta jasna, z charakterystycznymi elementami dla browaru Obołoń, z lekka jakby nawiązująca kolorystyką do produktu Amberowskiego
    W smaku piwo przypomina trochę "Żywe" z Amberu, ale trudno jest się wypowiadać obiektywnie, ponieważ nie było właściwie schłodzone, oraz pite było z butelki, ale przyznaję, że dość smaczny produkt. Polecam jeśli ktoś by się wybierał na Ukrainę.
    Dostępne było we Lwowie oraz na Zakarpaciu (Tatarów, Jaremcza, Jasinia). W przygranicznych sklepach nie widziałem, bo kupiłbym kilka.
    Wybaczcie że tak lakonicznie, ale chciałem jedynie zasygnalizować o nowym produkcie.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ekstrakt 11 Blg., alk. 4,5% obj., nie widziałem w innych butelkach niż PET 1l, cena ok. 6 hrywien.

    Kolor jasnożółty ale nie jasnozłoty. Piana mało imponująca szybko opada do obrączki.
    Zapach obiecujący - słodowy, lekko piwniczny i ziemisty ale z tych przyjemnych jak np. w Lipcowym. Chmielu mało.
    Smak nie rozbudowany. Słodowość zwieńczona leciutkim kwaskiem i szczątkową goryczką. Średnio treściwe. Wysycenie duże ale pasuje.

    Mimo, że nie powala na kolana to wypiłem ze smakiem . Mocne "3+"
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎