Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowenia, Kozina, Kolodvorska 4, Pivovarna Mahnič

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Słowenia, Kozina, Kolodvorska 4, Pivovarna Mahnič

    Jeden ze starszych Słoweńskich browarków restauracyjnych znajduje się w zachodniej części kraju w miejscowości "Kozina", niedaleko granicy z Włochami. Lokal mieści się przy ulicy Kolodvorskiej (dworcowej), tylko 50 metrów od dworca kolejowego Hrpelje-Kozina. Można tu łatwo dojechać z Ljubljany o każdej porze dnia.
    Restauracja czynna jest codziennie od 9.00 do 23.00
    Do wyboru standardowo dwa rodzaje piwa - jasne i ciemne.
    Podawane są w szkle o pojemności 0,2 / 0,3 / 0,5 lub 1 l.
    Ceny odpowiednio:
    1,40 / 1,60 / 1,80 / 3,20 euro. Jasne i ciemne w tej samej cenie.
    Można też kupić piwo na wynos w plastikach 1,5 lub uwaga... 5 l !. Kosztują 4,00 i 13,20 euro.
    W lokalu dostępne firmowe szkło na sprzedaż. Niestety nie dowiedziałem się jaka cena. Pani powiedziała, że skoro nie kupuję to po co mi taka wiedza?
    Piwo przeciętne w skali od 0 do 5 - 3,5. Niestety obsługa niemiła i arogancka.

    zdjęcia w galerii:


  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Obsługa chyba od czasu wizyty Pebejota niezmienna, atmosfera jaką wytwarza sprawia, że chce się wyjść jak najszybciej, wszystko co robią to z łaski przy kamiennych niezadolowonych minach. Spowodowało to, że chcieliśmy się tam wcześniej napić kawy ale zrezygnowaliśmy. Obsługa zalatana, sprawiająca wrażenie totalnie zajętej, mimo, że w lokalu były zajęte tylko 4 stoliki. Nadal w ofercie 2 piwa, ciemne i jasne sprzedawane w butelkach 0,5, 1l, 1,5 i 2l. Chciałem wziąć po każdym rodzaju każdej pojemności ale takiej możliwości nie ma (otrzymaliśmy tylko etykietę o jednej pojemności), pakują 0,5l do czteropaków i tylko w czteropaku można kupić.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎