Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Dojazd na IX Zlot browar.biz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    Dojazd na IX Zlot browar.biz

    Jako promotor rozwiązania jechania autobusem z Wrocławia sprawdziłem cenę wynajęcia takiego pojazdu.

    Z Wrocławia do Lwówka autobus 50-osobowy kosztuje 850 zł z VAT.
    Zakładam że na miejsce do złotego stoku cena jest podobna.

    Dalej. Zakładając że zbierze się 40 osób to cena na jednego wyniesie 21,25 w jedną stronę. Jeżeli to będzie 50 osób to cena spada do 17 zł .

    Bilet na pociąg do z Wrocka do Gryfowa kosztuje od 25 zł Więc cena jest porównywalna, tyle że z Gryfowa jest 4km spacer na miejsce a tak mamy bezpośredni dojazd do ośrodka .

    Wszystko więc zależy od tego czy i ile osób byłoby chętnych na taki scenariusz:

    Dojazd do Wrocławia czymkolwiek - podejście pod czeski raj (jak jest czas to piwo) a potem przesiadka w autobus i wyjazd.

    Zakładamy że wyjazd z worcka ok g. 14-15 więc jak coś to z polski można spokojnie dojechać


    Chętni są proszeni o wpisywanie się na listę
    (jak się uzbiera odpowiednia ilość osób to bierzemy taryfę):


    1. Basik
    2. piotry


    (proszę o kopiowanie całej listy aby numerki potem się nie mieszały )
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Coś mi się wydaje, że bedziem PKS-em zapierdykać na zlocik
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      A nie lepiej zamiast autobusu wynająć busik? Koszty mniejsze a i komplet łatwiej zebrać.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #4
        Dajcie się jeszcze chwilę zastanowić.
        Rozpatrujemy dojazd w jedną stronę ?
        MM961
        4:-)

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          W piątek to dojazd jeszcze jest, w niedzielę już praktycznie nie ma, poza 1 PKS-em o 8 rano.
          Proponuję jednak zorganizować przejazd w dwie strony.
          Tak sobie pozwalam pisać w tym temacie, bo nie wiadomo, czy sam z tego dojazdu nie skorzystam.
          Last edited by Pendragon; 15-07-2010, 20:12.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            #6
            Ja jestem za zorganizowanym dowozem i przywozem do Wrocka. Luzik i wesoła kompanija to jest to co lubię.
            Edit: I myśle, że nie musimy jechać najkrótszą drogą ale taką aby pozbierać wszystkich po drodze.
            Last edited by fidoangel; 15-07-2010, 20:35.
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              A nie lepiej zamiast autobusu wynająć busik? Koszty mniejsze a i komplet łatwiej zebrać.
              niby lepiej ale ceny są nieporównywalnie większe (na osobę). Poszukam jeszcze ale nie gwarantuję że cena będzie <30 zł za osobę w jedną stronę :/

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              Dajcie się jeszcze chwilę zastanowić.
              Rozpatrujemy dojazd w jedną stronę ?
              rozpatrujemy to na co się ludzie zdecydują - w tym miejscu należy przy poście listy wpisać czy w 2 strony czy tylko w jedną

              jak coś to ja i basik w 2 strony :
              1. Basik (w te i z powrotem)
              3. piotry (w te i z powrotem)


              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja jestem za zorganizowanym dowozem i przywozem do Wrocka. Luzik i wesoła kompanija to jest to co lubię.
              Edit: I myśle, że nie musimy jechać najkrótszą drogą ale taką aby pozbierać wszystkich po drodze.
              Zasadniczo cen wynajmu autobusu mogą się wtedy trochę zmienić - musiałbym dopytać ile takie "fanaberie" będą kosztować ...

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #8
                Podbijam temat...???
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  #9
                  Osobom, które zdecydują się na podróż pociągiem, to przypominam, że zaoopatrując się w bilet turystyczny osiągnie się koszt w obie strony 30zł. Jedyne ograniczenia to wyłączność pociągów osobowych oraz ramy czasowe piątek 18:00 - poniedziałek 6:00. Ale cena mocno konkurencyjna!
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    My planujemy zostać do poniedziałku, co oznacza niemożliwość skorzystania z transportu powrotnego. Chyba jednak wybierzemy się samochodem.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jedyne ograniczenia to wyłączność pociągów osobowych (...)
                      Teraz się mówi REGIO
                      A tarabanienie się na dłuższy dystans EZTami potrafi dać w kość nawet miłośnikowi kolei
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • brloin
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 530

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                        Podbijam temat...???
                        To ja dobijam. Potrzebuje transportu, pisze sie na busa, busika, minibuska?
                        brloin; od Szczecina do Wrocławia

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Jak już pisałem wcześniej - najprawdopodobniej też będę potrzebować transportu, więc piszę się na ten bus. No chyba, że nastąpi kolejna zmiana w moim domku, czego kolegom nie życzę...

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            #14
                            Ja będę wyjeżdżał z Gdańska w piątek kole godziny 14 (raczej może to być 12 ale jest też kilka % szans, że będzie to 15) dysponuję potencjalnie 3 miejscami w samochodzie
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              Biermann - pozwolę sobie siebie zaanonsować jako ew. rezerwę. Być może bym skorzystał jako wariant C Nie wiadomo co i jak to będzie, ale jakby co, to pamiętaj o mnie.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎