Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rethymnian, Rethymnian Blonde

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • otvirak
    Senior
    • 04-2005
    • 766

    Rethymnian, Rethymnian Blonde

    Zakupione w kreteńskim Rethymnonie (tylko tam je spotkałem, a zjeździłem całą wyspę). Butelka 0,33 z porcelanką. Porcelanka z napisem 4,8% vol. Warzone zgodnie z niemieckim prawem czystości piwa z 1516 roku (napis na kontrze).
    Niefiltrowane, naturalne składniki, bez drożdży modyfikowanych genetycznie. Te niemodyfikowane po ok. 10 minutach tworzą białe wysepki na dnie. Organic beer (żeby nie było, że tylko dla 'organików', dodali jeszcze bio bier ).
    Zapach: delikatnie owocowy.
    Barwa: słomkowożółta, mętne.
    Smak: delikatny, chlebowy z owocowymi akcentami.
    Wysycenie: raczej niskie (mnie odpowiada).
    Piana: dość obfita na początku, znika szybko prawie do zera.
    Bardziej orzeźwiające, ale mniej treściwe od wersji dark. Na pewno warto spróbować, a nawet powtórzyć. Cóż z tego, skoro smętna końcówka wakacji w Polskim deszczu , zamiast w słońcu Krety...
    Attached Files
    niepoprawny czechofil


    Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
    WISŁA MISTRZ!
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    mętne, już troszkę kwaskowate ale na całe szczęście da się wypić, czuć miłe chlebowo-owocowe posmaki, lekka goryczka oraz domieszka słodu, nagazowanie w normie, piana jest bardzo obfita,
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎