Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelki na wymianę.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unkel
    Senior
    • 08-2008
    • 244

    Butelki na wymianę.

    Niestety przez rok zaniedbań w kwestii wymieniania butelek przy kupnie piwa, wspólnymi studenckimi siłami uzbieraliśmy pokaźną kolekcję. Najchętniej zawiózłbym je wszystkie do Drink Hali (bo stamtąd jest większość) ale paragonów brak więc nie mam pewności czy wszystkie butelki zostaną przyjęte. Wiem, że często piwowarzy domowi cierpią na brak butelek dlatego chętnie się ich pozbędę np. za nadmiar dobrego piwa domowego lub coś innego- jestem otwarty na propozycje. Wszystkie butelki są z etykietami. Przeważają NRW i bączki. Odbiór we Wrocławiu do dogadania się.
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Akurat są to butelki, jakich notorycznie brakuje sklepom piwnym. Napisz PW z zapytaniem do Wrojtka (DrinkHala), Jarastego (Browarek) lub Magnata (Magnat), czy przyjmą daną ilość flaszek i jedź odzyskać orzełki
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • marr85
      Junior
      • 06-2011
      • 3

      #3
      Witam

      Mam około 20 butelek po Ostravarze i 20 pod Smadnym Mnichu. Czy jest jakiś sklep/skup w Warszawie lub Krakowie gdzie mogę je oddać?

      Do "Czechosłowacji" się niestety w najbliższym czasie nie wybieram, a wyrzucić szkoda.

      pozdrawiam

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marr85 Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam

        Mam około 20 butelek po Ostravarze i 20 pod Smadnym Mnichu. Czy jest jakiś sklep/skup w Warszawie lub Krakowie gdzie mogę je oddać?

        Do "Czechosłowacji" się niestety w najbliższym czasie nie wybieram, a wyrzucić szkoda.

        pozdrawiam
        Masz wyżej napisane że we Wrocławiu przyjmują
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • marr85
          Junior
          • 06-2011
          • 3

          #5
          Tylko mnie nie interesuje Wrocław Napisałem przecież Kraków albo Warszawa, nie będę jechał specjalnie do Wrocławia

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Dlaczego szkoda wyrzucić? Nie ma u was kontenerów na szkło?
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marr85 Wyświetlenie odpowiedzi
              Tylko mnie nie interesuje Wrocław Napisałem przecież Kraków albo Warszawa, nie będę jechał specjalnie do Wrocławia
              To 20 butelek będziesz wozić z Krakowa do Warszawy lub odwrotnie ?
              Last edited by anteks; 08-06-2011, 18:05.
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎