Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2010.10.04. Żółć atakuje. Tym razem w "Angorze"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • el_general
    Junior
    • 05-2007
    • 21

    2010.10.04. Żółć atakuje. Tym razem w "Angorze"

    Kolejne echo słynnej kontroli
    Notatka z "Angory", Nr 41 (1060), dział "Przegląd Tygodnia", s. 8.
    Autorzy to panowie Bohdan Melka i Zbigniew Natkański.

    Badanie składników piwa przeprowadziła Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. W przypadku 25% próbek inspektorzy ustalili, że jesteśmy nabierani co do zawartości składu złocistego płynu, ekstraktu i alkoholu. Na przykład zamiast chmielu producenci stosują zamiennik o nazwie żółć bydlęca. Smacznego!
    "Czem iesteś? - Nie zaiste, nie jesteś prawdziwym Bachusem, bo syn Jowisza ma oddech słodki iak wonia Nektaru, ty zaś kozłem trącisz"
  • Mafar
    Senior
    • 04-2003
    • 1262

    #2
    Czy Ci panowie brali pod uwagę te badania ? Jakoś nie znajduję tu nic o żółci
    Polakom gratulujemy Brackiego

    Gdy rozum śpi budzą się demony

    Comment

    • el_general
      Junior
      • 05-2007
      • 21

      #3
      Żadnych dodatkowych informacji, poza tym, co zacytowałem, w notatce nie było. Panowie inspirowali się prawdopodobnie tym artykułem http://www.fakt.pl/Co-czwarte-piwo-j...y,83678,1.html. Widocznie dla niektórych dziennikarzy(n) treść raportu, na który się powołują, jest mało istotna.
      "Czem iesteś? - Nie zaiste, nie jesteś prawdziwym Bachusem, bo syn Jowisza ma oddech słodki iak wonia Nektaru, ty zaś kozłem trącisz"

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎