Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011 Great Japan Beer Festival - Tokyo, Yokohama, Osaka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurimon
    Junior
    • 05-2010
    • 3

    2011 Great Japan Beer Festival - Tokyo, Yokohama, Osaka

    Jesli Admin uzna, ze post w jakikolwiek sposob narusza regulamin bardzo prosze o kontakt przed usunieciem watku.

    Witam

    Jakis czas temu dolaczylem do tego szacownego grona chociaz moja teoretyczna wiedza jest mizerna ale juz sporo sobie tutaj poczytalem i mysle, ze jest lepiej. Od paru lat mieszkam w Japonii i w sumie z racji tego pijam na codzien piwa tutejsze. Jak wszedze sa lepsze i gorsze no i co jakis czas czlowek teskni nawet za naszym koncernowym Zywcem czy innym Lechem Pracuje w firmie zajmujacej sie importem/eksportem towarow roznych i z racji tego chyba dotarl do mnie niedawno mail od organizatorow ww. festiwali piwnych. Za moja namowa zarzad zgodzil sie sprobowac nawiazac kontakt z browarami polskimi aby wprowadzic polskie piwo na tutejszy rynek (poki co nie ma i nie bylo) i oczywiscie na tym zarobic. Takze generalnie cel jest biznesowy ale..

    Jako jedyny Polak w firmie kontaktowalem sie z kilkoma browarami i reakcja bylo glownie zaskoczenie i niedowierzanie.. Pomyslalem wiec, ze moze poprzez to forum (oraz znajomych oczywiscie) uda mi sie wiecej zdzialac.

    Sprawa wyglada tak do udzialu w ww. festiwalach potrzebujemy min. 40 l piwa (beczki i butelki) na marke, pokrycia kosztow frachtu (na dzien dzisiejszy paleta piwa 700 kg to ok 300 USD z Gdanska do Tokyo) oraz ewentualnie materialow reklamowych (ulotki, podkladki, szklanki itp.). Zapewniamy odbior w porcie oplacenie cla oraz podatku piwnego (ok 3 USD/litr), magazynowanie, transport z magazynu na miejsca festiwali, stoisko wraz z obsluga, tlumaczenie oraz ewentualnie mozemy pomoc w przygotowaniu wizyty przestawicieli/a browaru tutaj na miejscu. W ramach festiwalu browar moze liczyc na obecnosc w mediach tutejszych oraz miedzynarodowych i ewentualnie wejscie na nowy bardzo chlonny i lubiacy dobre piwo rynek azjatycki (Japonia, Korea itp.).

    Prywatnie, od siebie moge obiecac, ze jesli za posrednictem ktoregos z forumowiczow/ek takie cos dojdzie do skutku bedzie mi bardzo milo wynagrodzic trudy takiej osoby osobiscie wybranym (lub sugerowanym przez owa osobe) zestawem 20 piw japonskich.

    Pozdrawiam
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    A może Edi lub Koreb by chcieli?

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #3
      No weź się z takimi podpowiedziami. Jeszcze kolega aluzji nie zrozumie i nawiąże kontakt z tymi browarami.

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
        No weź się z takimi podpowiedziami. Jeszcze kolega aluzji nie zrozumie i nawiąże kontakt z tymi browarami.
        Japończycy są pokręceni więc może im posmakować. A przy okazji jest 100% gwarancji, ze nic podobnego w życiu nie pili.

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          #5
          Dziwnie że nikt nie chce wejść na rynek - bądź co bądź potencjalnie 2 razy większy od naszego.

          Ale do rzeczy. ignoruj kolegów polecających Koreb i Edi - po pierwsze sa to piwa często psujące się i nie przetrwają podróży. Po drugie ich smak często pozostawia wiele do życzenia (wady, dziwne aromaty itp.).

          Wydaje mi się że możesz skontaktować się bezpośrednio z niektórymi forumowiczami którzy są związani z mniejszymi browarami w Polsce.

          Co do podpowiedzi to wydaje mi się że wystarczy zobaczyć na ostatni ranking na browar.biz aby zobaczyć jakie piwa są przez nas uważane za najlepsze.
          Ze swojej strony sugeruję, ze warto przybliżyć Japonii nasze Portery Bałtyckie (ładna nazwa i skojarzenie z morzem może być owocne w sprzedaży) dodatkowo mamy bardzo duży wybór dosyć dobrych piw aromatycznych, które w Polsce są uważane przez piwoszy za obrazę i spychane na margines piwowarstwa (wg mnie słusznie ). Wiem że Japonia ma specyficzne podejście do słodyczy i nie koniecznie będą im smakowały piwa słodkie (smakowe) ale jest to jeden z unikatowych trendów na tle pozostałych krajów regionu i nie sposób o nim nie wspomnieć. oczywiście nad tym wszystkim jest 99% lagerów które są lepsze i gorsze - aby wybrać odpowiedni należałoby poznać gusta Japończyków (z tego co kojarzę to piją oni piwa raczej cienkie i delikatne) - a takich ci u nas mało - na rynku od niedawna pojawiały się lekkie dziesiątki i mniej dofermentowane dwunastki.

          Podsumowując.
          Napisz do kilku ludzi na forum - na PW.
          Pozdrawiam
          piotry


          WOW
          AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
          Dopiero teraz zobaczyłem że główny post był z 2010 roku !!!
          e-prezesie nie wykopuj takich staroci :P

          eh...
          Last edited by piotry; 26-06-2012, 08:04.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎