Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

5 x Żywiec = szklanica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    5 x Żywiec = szklanica

    Nie jest to tytuł promocji, tylko zastosowany przelicznik.
    Za 5 zakupionych butelek można dostać się rzeczone szkło z limitowanej serii.
    Swego czasu były w prasie tzw. górskie reklamy w stylu: Lawina ze Szklanicy. W promocji jest dostępnych 5 wzorów
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • master_luki
    Senior
    • 02-2002
    • 154

    #2
    Z tego co dziśaj się dowiedziałem w sklepie Piwosz we Wrocławiu to ma być tych szklanek 6,każda inna,pierwszą już widziałem ,wszystkie są pakowane w tekturowe pudełka każda osobno,producent szklanek jest wpisane Żywiec,jest to seria limitowana, ja się już wpisałem na listę oczekujących.
    Pojemność szklanek 0,5

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      #3
      Widziałam!!!! Szklanki są SUPER!!!! Zastanawiające jest jednak jedno ..... na plakatach jest puste miejsce na którym sprzedawcy sami wyznaczają ile trzeba kupić piw żeby zdobyć szkalnkę.
      Promocja fajna, ale nie wezmę w niej udziału. Latem to ja wolę iść na kuflowe piwo a nie z butelki.
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        Cyrkonia napisał(a)
        Widziałam!!!! Szklanki są SUPER!!!! Zastanawiające jest jednak jedno ..... na plakatach jest puste miejsce na którym sprzedawcy sami wyznaczają ile trzeba kupić piw żeby zdobyć szkalnkę.
        Promocja fajna, ale nie wezmę w niej udziału. Latem to ja wolę iść na kuflowe piwo a nie z butelki.
        ale po lecie przychodzi jesień a potem zima i co wtedy?
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • Grzegorz_J_bie
          Senior
          • 04-2002
          • 261

          #5
          Widziałem to. Szklaneczki są niczemu sobie i myśle, że wykupie całą kolekcje. U mnie w sklepie szklanki będą się zmieniać co tydzień i są oferowane za pięć Żywców.
          beermats_mezyk@op.pl

          Comment

          • Cyrkonia
            Senior
            • 10-2001
            • 1936

            #6
            celt_birofil napisał(a)

            ale po lecie przychodzi jesień a potem zima i co wtedy?

            A co?
            Zapasy mam juz robić na zime?
            www.stat-gra.pl

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #7
              Warning!!!!

              skusiłem się na tą szklaneczkową promocję.
              i musiałem jeszcze raz targać to ustrojstwo do sklepu

              szklanka jak najbardziej ok natomiast piwo było

              krótko mówiąc cały antykwariat z magazynu załadowali w promocyjne pakieciki.
              bez brody...

              Comment

              • Viktor
                Senior
                • 04-2002
                • 617

                #8
                Re: 5 x Żywiec = szklanica

                celt_birofil napisał(a)
                Nie jest to tytuł promocji, tylko zastosowany przelicznik.
                Za 5 zakupionych butelek można dostać się rzeczone szkło z limitowanej serii.
                Swego czasu były w prasie tzw. górskie reklamy w stylu: Lawina ze Szklanicy. W promocji jest dostępnych 5 wzorów
                Przebijam !
                6 x Żywiec = szklanica
                Taki przelicznik jest stosowany w moim osiedlowym sklepie.
                Dowiedziałem się , że ustalony przez lokalnego dystrybutora.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  W Rudzie właśnie pojawiła się ta promocja - do pięiu zakupionych puszek lub butelek Żywca można dostać szklaneczkę (sześć wzorów do wyboru). Pytałem czy nie można by kupić tych szklaneczek, ale na razie we wszystkich sklepach spotkałem się z odmową. Trzeba będzie kupić te 30 Żywców - na szczęście zbliżają się urodziny, więc będę zmuszony polać Żywca właśnie.
                  A szklaneczki sympatyczne, nawiązujące do reklamowych bilbordów. Będą mi pasowały do magnesików na lodówkę
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    No i mam pierwszą szklanicę pt: Żywiec Maj Love. Niestety w sklepie mieli tylko ten jeden wzór, więc muszę poszukać w innych sklepach pozostałych szklanek.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • marekk
                      Member
                      • 01-2002
                      • 61

                      #11
                      Re: Re: 5 x Żywiec = szklanica


                      Przebijam !
                      6 x Żywiec = szklanica
                      Taki przelicznik jest stosowany w moim osiedlowym sklepie.
                      Dowiedziałem się , że ustalony przez lokalnego dystrybutora.
                      [/QUOTE]
                      PRZEBIJAM !!
                      bedac na wycieczce w pieninach widzialem przelicznik
                      8x Żywiec= szklanka
                      a to juz masakra
                      zbieram głównie podstawki polskie, z oceanii, afryki, azji, ameryki południowej, i rzadsza europa, reszta tez mile widziana. a oprócz tego pamiątki z Gliwic-Gleiwitz

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        #12
                        Re: Re: Re: 5 x Żywiec = szklanica

                        marekk napisał(a)
                        [BPRZEBIJAM !!
                        bedac na wycieczce w pieninach widzialem przelicznik
                        8x Żywiec= szklanka
                        a to juz masakra [/B]
                        "Są tacy, to nie żart" dla których 8 piw to bułka z masłem...
                        Znam nawet kilku takich...
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          A w jednym sklepie, w Chorzowie, to nawet za cztery żywce dają szklankę.

                          Niestety, w sklepach już spenetrowanych, jest tylko jeden wzór szklanki "Żywiec Maj Love". Ciągle szukam pozostałych pięciu.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            adam16 napisał(a)
                            A w jednym sklepie, w Chorzowie, to nawet za cztery żywce dają szklankę.

                            Niestety, w sklepach już spenetrowanych, jest tylko jeden wzór szklanki "Żywiec Maj Love". Ciągle szukam pozostałych pięciu.
                            Kolejne sklepy sprawdzone i wszędzie tylko Żywiec Maj Love
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              Mam, mam, mam. Kolejna szklanka i to za cztery Żywczyki
                              Co więcej, w sklepiku w którym dokonałem zakupu, poinformowano mnie, że ma być tych szklaneczek nie sześć, a siedem - zobaczymy czy to prawda. Niestety dowiedziałem się też że cztery wzory szklanek już "wyszły" .
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎