Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rakowiec (k. Kwidzyna), Kwidzyńska 35, Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    Rakowiec (k. Kwidzyna), Kwidzyńska 35, Bar

    Bar kiedyś nazywał się turystyczny, kiedyś był lokalem IV kategorii. No cóż, ja i znajomi nazywamy go mordownią. Krzesła i stoliki według mnie pamiętają czasy gdy było każdemu za pracę i każdemu według potrzeb ( a byli tacy co potrzebowali bardzo dużo). Wystrój to początki kapitalizmu posocjalistycznego. Toalety..., no cóż w klimacie całego lokalu. Nie zjemy tu nic oprocz orzeszków, paluszków, czipsów.(I to nie zawsze, zależy od tego, który pan ma dyżur, a pracują na zmianę po miesiącu). Na miejscu można napić sie wyrobów winopodobnych, wody ognistej no i piwa. W butelkach specjal, warka, żywiec, tyskie. A nalewany jest ( I to jest powód dla którego opisuję ten lokal) Rycerz z Gościszewa w przystępnej cenie 2,50 zł za pól litra. ( Uwaga cena nie jest wywieszona i znaja ją wszyscy miejscowi. Pan twierdzi, że gdyby powiesił taka cenę, to nikt z przejezdnych by tego piwa nie kupił bo za tanie. Z tego co słyszałem wtedy sprzedaje po 3 zł). Ostatnio Rycerz jest w doskonałej formie, co stwierdzam wstępując do lokalu podczas spacerów z psem.
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    #2
    Niestety w tej chwili można napić sie z beczki Żubra w cenie 4 zł za pół litra.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎