Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

?, Viktor Pilsener

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    ?, Viktor Pilsener

    Piwko kupione w jednym z włoskich marketów. Na puszce informacja, że piwo zostało wyprodukowane i rozlane na Słowenii w Ljubljanie dla Atlante Srl. (Włochy)
    Nie znalazłem żadnych informacji nt konkretnego browaru, który to produkuje (prawdopodobnie to Lasko, albo Union), więc jakby ktoś wiedzial, niech da znać.

    alk. 4%, ekstr. b/d
    Mała puszeczka 0,33l niemal do złudzenia przypominająca grafiką produkty z naszego Van Pura, ale cóż...nie znałem to wziąłem.
    Kolor: słomka, jaśniutki i klarowny.
    Piana: całkiem całkiem. Wysoka, ale szybko opada. Bardzo mocno brudzi szkło i osiada cienką warstwą.
    Zapach: Niewyraźny, bardzo lekki, słodowy, trochę kwaskowy. Generalnie nie odrzuca i zapowiada lekki niewymagające piwo.
    Smak: Woda słodowa, zero goryczki. Niestety pod koniec razi wysoka metaliczność smaku (puszka Fe), ale po za tym lekki i orzeźwiający napój, całkiem wypijalny. Nie ma się nad czym rozwodzić, ale wypić można.
    Nagazowanie wysokie, ale w tym wypadku nie wyobrażam sobie niższego.
    Attached Files
    Last edited by wrednyhawran; 10-08-2011, 15:37.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Jeśli Lubljana to rachubę wchodzi tylko Pivovarna Union. Zresztą robią w tym browarze sporo marketowych piw. Rozlewane jest to piwo dodatkowo do takiej samej charakterystycznej beczułkowatej butelki jak Union Pils.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎