Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[ANKIETA] wybrane zachowania konsumenta na rynku piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • papadens
    Junior
    • 09-2011
    • 1

    [ANKIETA] wybrane zachowania konsumenta na rynku piwa

    Hej,

    Robię projekt naukowy dot. zachowań konsumenta na rynku piwa. Temat jest przyjemny. Sądzę, że to jest też trochę Wasza branża

    Bardzo bym prosił o wypełnienie ankiety dot. wybranych zachowań konsumenta na rynku piwa. Ankieta jest w pełni anonimowa, będzie wykorzystana jedynie w celach naukowych. Pytania są proste i przyjemne


    Z góry już dziękuje wszystkim za wypełnienie ankiety.


    WYPEŁNIJ ANKIETĘ

    PS. Można wypełniać kilka razy na jednym komputerze. Może dziewczyna/żona, czy kochanka będzie chciała wypełnić ankietę, to serdecznie zapraszam
    Last edited by papadens; 08-09-2011, 09:27.
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #2
    Próbowałem ale utknąłem na 3 pytaniu. Jeżeli dla Ciebie piwo dzieli się na jasne, ciemne i bezalkoholowe to lepiej zajmij się czymś innym albo idź z tą "ankietą" do jakiejś lansbudy bo tutaj za wiele informacji nie zbierzesz.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
      Próbowałem ale utknąłem na 3 pytaniu. Jeżeli dla Ciebie piwo dzieli się na jasne, ciemne i bezalkoholowe to lepiej zajmij się czymś innym albo idź z tą "ankietą" do jakiejś lansbudy bo tutaj za wiele informacji nie zbierzesz.
      Kony, wybierasz "bez znaczenia" i jedziesz dalej. Przecież nam wszystko jedno czy jest ciemne, czy jasne. Gorsza sprawa była z miejscem zakupu, bo nie ma sklepu specjalistycznego, dałem osiedlowy. Ja osobiście myślę, że browar.bizowcy powinni gremialnie odpowiedzieć na tę ankietę - bardzo jestem ciekaw późniejszych wyników.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #4
        Masz rację, w zasadzie można wypełnić tą ankietę zaznaczając wszędzie odpowiedzi typu: -inne, -bez znaczenia, -gdzie indziej itp.
        Wyniki będą zdecydowanie reprezentatywne


        PS. Popuściłeś wodze fantazji przy pytaniu o ulubione piwo czy wybrałeś z listy ? :-))
        Last edited by kony; 08-09-2011, 10:12. Powód: PS

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #5
          To i odpowiedziałem. I też jestem ciekaw wyników...

          Choć z reguły jest tak, że ludzie proszą o wypełnianie ankiet, ale wnioskami z wyników nie chcą się dzielić.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Przecież nam wszystko jedno czy jest ciemne, czy jasne.
            Czy bezalkoholowe... I wyjdzie, że nam wszystko jedno co pijemy
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy bezalkoholowe... I wyjdzie, że nam wszystko jedno co pijemy
              Zostaw, tego świata już się nie da uratować. Jak ktoś źle opracował ankietę to jego zmartwienie, a nie nasze.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • sergioP
                • 09-2005
                • 1261

                #8
                W pytaniu 9. trzeba zaznaczyć trzy odpowiedzi, a opcja "inne" jest tylko raz
                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                - ???
                - ...napiłbym się piwa.

                ------------------------------------------
                Dzień dobry panu.
                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #9
                  Za to możesz wymienić owe "inne"
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • sergioP
                    • 09-2005
                    • 1261

                    #10
                    Jeszcze jedno. Pytania 9. i 10.
                    Według twórcy ankiety najczęściej pite nie jest tożsame z najlepiej smakującym.
                    - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                    - ???
                    - ...napiłbym się piwa.

                    ------------------------------------------
                    Dzień dobry panu.
                    Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #11
                      Ależ co w tym dziwnego? Może Ci najlepiej smakować porter, ale na co dzień pijasz coś lżejszego
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • sergioP
                        • 09-2005
                        • 1261

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ależ co w tym dziwnego? Może Ci najlepiej smakować porter, ale na co dzień pijasz coś lżejszego
                        Oczywiście, że tak, ale w tym przypadku w obu pytaniach występują te same piwa i to akurat, poza PU, o mało zróżnicowanym smaku, a o istnieniu porteru ankieter chyba nawet nie ma pojęcia.
                        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                        - ???
                        - ...napiłbym się piwa.

                        ------------------------------------------
                        Dzień dobry panu.
                        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          #13
                          Skoro według autora piwa dzielą się na jasne, ciemne i bezalkoholowe, to czego się spodziewać... W sumie ktoś może lubić Carlsberga czy Heńka (bo zagraniczne i trendy), ale na co dzień trzepie Harnasia bo tani
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • PiwnicaPiwa
                            Junior
                            • 07-2011
                            • 21

                            #14
                            Drogi Panie papadens, wypełniłem Pańską ankietę. Muszę jednak wspomnieć, że z niejakim niesmakiem zatrzymałem się na wyborze piwa, które lubię. Bo żadnego z podanych nie lubię. Zaś ankieta, a raczej jej konstrukcja zmusza mnie jednak do wyboru (doskonale do koncerniaków ograniczonego). Pomijam zupełnie enigmatyczny np. Okocim. Bo dochodzimy do takiego słownego piktogramu (będącego cechą obecnego społeczeństwa), no przecież Okocim, i na pozór jasne jest o co autorowi chodzi. Pomijamy zaś Okocim, np. ten lub tamten. Lepiej byłoby zostawić miejsce na wpisanie swoich trzech typów, uznawanych przez respondenta jako jego trójkę reprezentatywną. I zadać sobie trochę trudu w odszukaniu tych wskazanych, a w finale sformułowanie wniosku, że pomimo Wielkich są Mali, którzy są przez pewien typ konsumentów wyżej cenieni i częściej ich wyroby są nabywane.
                            Marudząc (a taki mam dziś nastrój) mogę tylko napisać, że powstaje oto kolejna ankieta mająca "znaczenie naukowe", tylko jakoś jest ona uproszczona i faktycznego waloru naukowego jak dla mnie nie niesie. Marudzę też bo wiele takich ankiet widzę i czasem echem mi w głowie się odbija "Takie rzeczypospolite będą...". Po prostu dobra ankieta nie jest łatwa do stworzenia, ale warto to zrobić.
                            Dobra, pomarudziłem i cieszę się z tego.
                            "Ostatni wspaniały przebłysk samochodowego geniuszu zaprezentowała nam Toyota, która w późnych latach 60 wypuściła na rynki świata samochody, które się nie psuły." Jeremy Clarkson

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              #15
                              Sorki za brutalność, ale ta ankietka jest tak śmieszna, że aż mi opuszki palców popękały. Autor powinien się zastanowić do jakiego targetu pije, bo ja tego nie łykam. Z czystej nudy wypełniłem, choć moje odpowiedzi mogą autorowi trochę skrzywić medialno-reklamowy obraz piwosza (nagle pokochałem Karmi i Reddsa )
                              Last edited by chemmobile; 08-09-2011, 12:42.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎