Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wizytówki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Wizytówki

    Coś mnie ostatnio wzięło na wizytówki.
    Uzbierało mi się ich podczas podróży, zarówno polskich jak i zagranicznych.
    Ostatnio troszke to usystematyzwałem i mam pytanie do forumowiczów.

    Jeśli ktokolwiek miałby jakieś wizytówki, czy to polskie, czy zagraniczne czy nie chciałby ich wymienić?
    Z polskich browarów szczególnie poszukuje tych gdzie już byłem a nie mam: Kalisz, Gdańsk Brovarnia, CK, Bierhalle/Grill Łódź, nawet Radom. Z Gliwic mam jedynie wizytówkę hotelu, czy dorobili się może i browarowej?

    Mam nadzieję, ze dzieki Wam wzbogacę swoją wizytówkową kolekcję
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Myślę, że "kilka" sztuk znajdę w domu.
    Po powrocie z wycieczki po browarach węgierskich podeślę tobie małą paczkę.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      A mogą być wizytówki pracowników? Na pewno gdzieś mam Liechtenstein i Stensbogaard.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Serdecznie dziękuję Abernacka

        Zgroza, oczywiście, że imienne też mogą być.

        Czym mogę się zrewanżować? (o magnesach pamiętam, a tam gdzie ostatnio byłem o ręcznikach barmańskich można było zapomnieć)

        Jakby co posiadam wiele innych wizytówek którymi mogę się zrewanżować
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #5
          A nową z Zawiercia (z wizerunkiem nowych piw) już masz?

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Nie mam
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Kiedyś zbierałem wizytówki - zobaczę co tam pływa w akwarium
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                #8
                Coś dla Ciebie Becik
                Attached Files
                Last edited by zeko; 13-10-2011, 19:44.
                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                Comment

                • dryx
                  † 1966-2017 Piwosz w Raju
                  • 04-2002
                  • 1735

                  #9
                  No i ja Piotrek podrzucę Ci w Tychach te wizytówki, które udało mi się zdobyć w browarach. Mi w sumie nie są potrzebne.

                  Comment

                  • dryx
                    † 1966-2017 Piwosz w Raju
                    • 04-2002
                    • 1735

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Po powrocie z wycieczki po browarach węgierskich podeślę tobie małą paczkę.
                    Masz na myśli zdobycze na Węgrzech? Tam raczej ciężko z birofiliami no i oczywiście z wizytówkami.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
                      Masz na myśli zdobycze na Węgrzech? Tam raczej ciężko z birofiliami no i oczywiście z wizytówkami.
                      Nie tylko
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
                        No i ja Piotrek podrzucę Ci w Tychach te wizytówki, które udało mi się zdobyć w browarach. Mi w sumie nie są potrzebne.
                        W Tychach mnie nie będzie, ale proszę trzymaj je dla mnie.

                        Zeko, bardzo dziękuję
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z polskich browarów szczególnie poszukuje tych gdzie już byłem a nie mam: Kalisz, Gdańsk Brovarnia, CK, Bierhalle/Grill Łódź, nawet Radom. Z Gliwic mam jedynie wizytówkę hotelu, czy dorobili się może i browarowej?
                          Byłem dziś w Łodzi w aquaparku a potem na piwie. W Bierhalle nic nie mieli, ale mam dla Ciebie wizytówkę z łódzkiego Grilla.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Wizytówkowa kolekcja rośnie, w dalszym ciągu jestem zainteresowany nowymi sztukami. Mam juz sporą ilość na wymianę. Cieszy fakt, ze oprócz mnie znalazło się w kraju jeszcze kilka osób zainteresowanych zbieraniem wizytówek.
                            Oprócz wizytówek z browarów posiadam dośc sporą ilość z pubów i innych piwnych przybytków.

                            Zeko, trzymasz tamte wizytówki jeszcze?
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • zeko
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 708

                              #15
                              Becik, jasne że tak. Obiecałem Ci je, więc cierpliwie czekają .
                              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                              http://picasaweb.google.com/d.jochman

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎