Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

KONKURS Stypendium z Wyboru - potrzebujemy Waszej pomocy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czesiek1102
    Member
    • 12-2011
    • 44

    KONKURS Stypendium z Wyboru - potrzebujemy Waszej pomocy!

    Witam,
    dziś rusza etap oddawania głosów w II edycji Stypendium z Wyboru, konkursu dla studentów i świeżych absolwentów uczelni wyższych. Wraz z kolegą staramy się o otrzymanie 5000zł na rozwój naszego browaru domowego. Wiemy, że nasze dokonania nie są jeszcze wielkie, ale otrzymanie stypendium pozwoli nam na dalsze doskonalenie swoich umiejętności i rozwój.

    Konkurencja w konkursie jest duża, a my zdajemy sobie sprawę, że naszej aplikacji do ideału bardzo dużo brakuje, ale nasz cel jest szczytny. Jedynie Wasze głosy mogą nam dać szanse na otrzymanie Stypendium, a co za tym idzie dalszy nasz rozwój w zakresie piwowarstwa.

    Głosowanie nie jest trudne. Obok kółeczka z naszą średnią oceną, klikacie na "oddaj głos", klikacie na gwiazdkę (najlepiej tą ostatnią ) i albo łączycie swoje konto z facebookiem, albo wpisujecie maila i hasło jakie chcecie mieć w przyszłości na portalu absolwent.pl (nawet jeśli nie macie zamiaru tam więcej zaglądać, prosimy o oddawanie głosów, nie trwa to długo, a może znacznie nam pomóc w dalszym rozwoju)

    Bardzo bylibyśmy wdzięczni, gdybyście również zamieścili na swoich stronach/tablicach na facebooku, czy gdziekolwiek chcecie link do naszej aplikacji, aby usłyszało o niej jak najwięcej ludzi i abyśmy mogli dostać jak najwięcej głosów.

    Zachęcamy również do zapoznania się z innymi aplikacjami i oddawaniem na nie głosów. Może któraś wyda się Wam interesująca i zechcecie również na nią oddać głos.

    Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc i oddane na nas głosy. Pozdrawiamy!!

    Na naszą aplikację możecie głosować pod adresem:
    Chociaż studia przede wszystkich na uczelniach publicznych są bezpłatne, to już samo studiowanie niekoniecznie. Głównie dla osób, które zdecydowały się wyjechać ze swoich rodzinnych domów i samodzielnie utrzymywać się w …


    a nasz rozwój możecie śledzić na naszym fanepage'u:
    www.lafamilia.com.pl
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #2
    Moim zdaniem to wygląda jakbyście chcieli po prostu napić się za cudzą kasę. Z tekstu wynika, że o piwowarstwie pojęcia nie macie żadnego. Nie odróżniacie nawet warzenia od ważenia i bredzicie coś o chłodzeniu fermentującej brzeczki chłodnicą zanurzeniową. To po prostu nieuczciwe w stosunku do innych aplikujących którzy chcą pieniądze przeznaczyć na coś pożytecznego (nauka języka, opłata za studia czy kursy), Wy chcecie wyłudzić kasę na produkcję alkoholu o której nie macie zresztą zielonego pojęcia póki co.
    Powodzenia w rozwijaniu hobby ale za swoje.

    Comment

    • czesiek1102
      Member
      • 12-2011
      • 44

      #3
      Dziekuje za krytyczne spojrzenie na nasza aplikacje, wiemy o swojej malej wiedzy i jeszcze raczkujacych umiejetnosciach. W pierwszym poscie zaznaczylem, ze aplikacja jest denna z powodu braku czasu i innych przeszkod.

      Przykro ze tak to jest odbierane, nie mamy zamiaru wylodzic kasy, mamy zamiar rozwinac sie w swoim kierunku ksztalcenia. Na uczelni mielismy jedynie jeden wyklad o piwowarstwie, reszta to to co doczytalismy na forach, w ksaizkach i publikacjach. Na fejsie pisane bylo poznym wieczorem stad blad ortograficzny przy wazeniu, do ktorego sie przyznalem i przeprosilem. O mozliwosci aplikacji dowiedzielismy sie pod koniec pierwszego etapu skladania aplikacji stad denna aplikacja. Liczymy poprostu na wsparcie, poniewaz nie chodzi nam o napicie sie za cudze pieniadze, bo z tego co do tej pory wydalismy napilismy sie niewiele, wiekszosc idzie na degustacje i zbieraninie opinii. Wiedzy moze i jeszcze nie mamy zbyt wielkiej, stad tez chec przeznaczenia czesci stypendium na szkolenia. Jako ze po kierunku jaki studiujemy (biotechnologia) nie ma na polskim rynku pracy, chcemy sie doksztalcic w warzeniu piwa i szukac pracy w tym kierunku. Przepraszam jesli ktos odebral nasza aplikacje jako chec napicia sie za czyjes pieniadze.

      Chcialbym jeszcze dodac cos mianowicie do "nieuczciwosci". Czym rozni sie kurs nauki jezyka od szkolenia piwowarskiego, albo zakup fermentatora z plaszczem chlodzacym od zakupu aparatu z obiektywem lub laptopa? Mozna powiedziec ze inni chca dostac pieniadze na inne przyjemnosci. Jesli ktos jest ciekawy, prosze w wyszukiwarke uczestnikow wpisac "renifery" i sprawdzic o co ludzie aplikuja.

      Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisalem z komorki.

      Pozdrawiam
      Last edited by czesiek1102; 19-12-2011, 10:23.
      www.lafamilia.com.pl

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #4
        Nie wiem co piszecie na facebooku bo nie mam czegoś takiego, w aplikacji ciągle piszecie o ważeniu i to czyni Was niepoważnymi już na starcie. Nie zrozum mnie źle, nie mam nic do Was - nie znamy się. Uważam po prostu, że to jest niepoważne. To jest to samo jakbym ja aplikował o 5 tys. na nowe felgi do mojego samochodu (studiowałem kiedyś na Wydz. Samochodów i Maszyn Roboczych).

        Comment

        • Feti
          Senior
          • 10-2010
          • 801

          #5
          Kurcze, kurcze. To ja może złożę jakiś wniosek o dotację z UE, bo co mam stówkę miesięcznie wydawać ze swoich na warzenie i ważenie piwa. Nie zagłosuję, bo uważam, iż to nie powinno być dotowane.

          Comment

          • czesiek1102
            Member
            • 12-2011
            • 44

            #6
            Rozumiem o co chodzi, nasza aplikacja jest dosc kontrowersyjna i kazdy ma prawo miec swoje zdanie, ktore szanuje. Jak bede w domu sprawdze sprawe z zet z kropka, wydawalo mi sie ze wszystko jest ok, moze office poprawil mi na z, ale moja wina i przyznaje sie do bledu, niedopilnowalem, dalem ciala i tyle. Co do "zakupu felg", to tez moim zdaniem lekka roznica, bo naprawde spora czesc chcemy przeznaczyc na szkolenia, ale jak mowilem: temat jest kontroweersyjny, a dodatkowo dalismy ciala z zet z kropka...
            www.lafamilia.com.pl

            Comment

            • Gabe
              Senior
              • 03-2010
              • 405

              #7
              Nie wiem jakiego macie Office'a, ale żaden polski słownik nie powinien poprawiać warzyć na ważyć, bo oba te słowa istnieją w języku polskim.

              Comment

              • czesiek1102
                Member
                • 12-2011
                • 44

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gabe Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem jakiego macie Office'a, ale żaden polski słownik nie powinien poprawiać warzyć na ważyć, bo oba te słowa istnieją w języku polskim.
                Nie dopilnowałem i tyle. Przepraszam.
                www.lafamilia.com.pl

                Comment

                • czesiek1102
                  Member
                  • 12-2011
                  • 44

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie wiem co piszecie na facebooku bo nie mam czegoś takiego, w aplikacji ciągle piszecie o ważeniu i to czyni Was niepoważnymi już na starcie. Nie zrozum mnie źle, nie mam nic do Was - nie znamy się. Uważam po prostu, że to jest niepoważne. To jest to samo jakbym ja aplikował o 5 tys. na nowe felgi do mojego samochodu (studiowałem kiedyś na Wydz. Samochodów i Maszyn Roboczych).

                  a proszę i bardzo:
                  Chociaż studia przede wszystkich na uczelniach publicznych są bezpłatne, to już samo studiowanie niekoniecznie. Głównie dla osób, które zdecydowały się wyjechać ze swoich rodzinnych domów i samodzielnie utrzymywać się w …
                  www.lafamilia.com.pl

                  Comment

                  • czesiek1102
                    Member
                    • 12-2011
                    • 44

                    #10
                    Odświeżając temat kilka nowych linków:
                    nasza audycja w Akademickim Radiu LUZ, wypadła lepiej, niż film, w aplikacji:
                    http://nopet.wrzuta....adiu_luz_91_6fm
                    oraz artykuł o naszych staraniach na portalu mmwroclaw.pl
                    http://www.mmwroclaw...o?category=news
                    i wspomnienie między innymi o nas w mmwroclaw.pl:
                    http://www.mmwroclaw...category=biznes
                    zapraszam również do głosowania na inne aplikacje, które przypadną do gustu:
                    Chociaż studia przede wszystkich na uczelniach publicznych są bezpłatne, to już samo studiowanie niekoniecznie. Głównie dla osób, które zdecydowały się wyjechać ze swoich rodzinnych domów i samodzielnie utrzymywać się w …




                    i jeszcze raz przypomnę - nasza aplikacja:
                    http://www.stypendiu...technologow-102
                    www.lafamilia.com.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎