Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baden-Baden, Sophienstraße 12, Amadeus-Hofbräu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ariusz
    Senior
    • 06-2009
    • 484

    Baden-Baden, Sophienstraße 12, Amadeus-Hofbräu

    W tym znanym niemieckim miescie mieszkam juz od ponad pol roku ... i dopiero teraz znalazlem czas, by odwiedzic znajdujacy sie w samym sercu Baden-Baden Amadeus-Hofbräu. Lokal na ok. 80 osob + krzesla na zewnatrz. W lato trudno o wolne miejsce, w szczegolnosci jak duzo wycieczek zjawia sie w tym miescie. Amadeus-Hofbräu oferuje w sumie szesc roznych gatunkow piw, z czego dwa gatunki Amadeus Leopolds-Pilsener i Black Meander (Schwarzbier) w calorocznej sprzedarzy, pozostale to piwa sezonowe. Mila obsluga. Polecam
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Jakoś wydaje mi się, że już nie warzą na miejscu. Byłem tam z okazji pewnej imprezy branżowej, która "od zawsze" odbywa się pod koniec października w B-B.
    Lokal w samym pępku miasteczka, można usiąść na zewnątrz, sączyć piwo, przyglądać się i zastanawiać, dokąd ci wszyscy gamonie w garniakakch tak pędzą .
    Plany zjedzenia tam obiadu zostały dwukrotnie storpedowane ze względu na rezerwację i wyłączność właśnie dla (niektórych) gości tej imprezy...

    Comment

    • ariusz
      Senior
      • 06-2009
      • 484

      #3
      Piwa sa warzone od lat ??? (nie znam dokladnej daty) w Karlsruhe, w Brauhaus 2.0. Oryginalny Amadeus kociol warzelniczy stoi w miescie Philippsburg, ok. 70 km od Baden-Baden, w sklepie!!! (stan 2018) nalezacego do browaru kontraktowego BIERkultur.

      Apropos. Chociaz jestem malo aktywny na browar.biz (w ostatnich tygodniach ZERO), gdyby ktos zawital w okolice Baden-Baden / Rastatt / Karlsruhe / Offenburg, prosze o kontakt. Chetnie spotkalbym sie, oczywiscie przy piwie, z forumowiczem browar.biz.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Dzięki za wyjaśnienia. Przyznam, że miałem taką myśl, żeby jakoś się z Tobą spotkać przy piwku.
        Niestety, wyjazd był zawodowy, nie byłem sam i miałem trochę okoliczności piwno-biznesowych... Taka sytuacja .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎