Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Chrobrego 86, Fort IV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Toruń, Chrobrego 86, Fort IV

    Tak sobie pomyślałem, że skoro nikt się nie kwapi, to ja pierwszy odkapsluję to województwo...
    O Toruniu pisać nie będę, bo wszyscy powinni wiedzieć.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Fort IV

    Jeden z fortów głównych twierdzy. Od kilku lat dzierżawiony przez człowieka, który ratując go chce przy okazji zrobić coś pożytecznego, a w przyszłości i trochę zarobić.

    Nie jest to typowa knajpa, obecnie jest to schronisko ale z możliwością rozbudowanej gastronomii. W lewym skrzydle koszar mieści się bar, dwa pomieszczenia, pierwsze niewielkie, drugie spore. Umeblowanie barowe, szynkwas tylko do kupowania. Piwo "Okocim". Na większe imprezy można zająć: oba magazyny prochowe fortu (w każdym może się zmieścić nawet 100 osób), dodatkową salę w części bojowej (jeszcze większa), ew. remizy na wale (po kilkanaście osób). Przy ładnej pogodzie do dyspozycji są oba majdany oraz wał. W sumie - tak na oko możeimprezować nawet 1000 osób.
    Schronisko w standarcie nienajwyższym, ale można się przekimać w salach 24-osobowych, 8-osobowych oraz klitkach 1 i 2-osobowych. Do kibli daleko (no cóż, fort!).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎