Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Stargard Szczeciński, ul. Chrobrego 8/1/9, 1001 piw (C.H. Starówka) [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unkel
    Senior
    • 08-2008
    • 244

    Stargard Szczeciński, ul. Chrobrego 8/1/9, 1001 piw (C.H. Starówka) [zamknięte]

    Adres przepisany z paragonu. Nowa sieć sklepów z piwem (i tylko piwem). Całkiem porządna trzeba przyznać. Pomieszczenie raczej skromne, przy ścianach regały a po środku wysepka ze skrzynek. Dwie lodówki Carlsberga, puste. Nie ma za bardzo miejsca na dodatkowe lodówki więc porządne piwo chyba chłodzone nie będzie. Piwa na regałach poukładane państwami chociaż nie jest to nigdzie podkreślone. Brak możliwości płacenia kartą (chyba póki co). Spodziewałem się znacznie wyższych cen jednak jest bardzo dobrze. Jak byłem to półki były przebrane więc sklep się chyba przyjął
    W asortymencie z tego co pamiętam: belgijski standard, Berliner Kindl pils, weisse z sokami i zwykłe (0,33 za 3,30 jakoś), wziąłem ostatnią butelkę wędzonej pszenicy Schlenkerla (6,74). Z czeskich Skalaki, Nymburk, Starokladno (jasna 13 i półciemne chyba, trzynastka za 8,11), Louny i coś tam jeszcze. Z polskich Atak Chmielu (6,32), Pils z Pivovarii Radom (4,99), Noteckie i Lwy z Zodiaka (1,53 za 0,33). Do tego Lwówki i Ciechany.
    Kaucja 0,5zł i 0,4zł za bączki. Zdecydowanie najlepszy sklep w Stargardzie, polecam.
    Last edited by unkel; 07-04-2012, 14:36.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Nazwanie tego siecią to raczej przesada, raptem 2 sklepy No dobrze, wkrótce mają być 4, z czego 3 w Szczecinie i ten jeden w Stargardzie.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • mk2
      Junior
      • 03-2014
      • 2

      #3
      Witam. Wybaczcie, że odświeżam jednak warto poinformować że sklep ten został zlikwidowany już jakiś czas temu. W poszukiwaniu piw w Stargardzie to próbowałbym w sklepie monopolowym Vini Pasja gdzie sprzedają swoje "Stargardzkie" i być może mają coś więcej w ofercie. Jednak nie mam pewności, dawno mnie tam nie było.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎